Які каші найкорисніші?

news

Злаки містять половину білків і вуглеводів, які вважаються найважливішими компонентами здорового харчування.

Згідно з результатами дослідження Гарвардського університету, щоденне споживання каші сприятливо впливає на самопочуття людини і збільшують тривалість життя. Тому каші так необхідні в раціоні кожного, – повідомляє “LIGHT”.

Ось список з п’яти найбільш корисних злаків:

Вівсянка

Вівсяна каша ефективно переробляє токсини і жири, які накопичуються в нашому організмі. Регулярне вживання вівсянки покращує обмін речовин і спалює зайву вагу. Вівсянка відмінно поєднується з молоком, медом, фруктами та сухофруктами.

Рис

Рисова каша сприятливо впливає на розумові здібності, завдяки широкому набору амінокислот, що містяться в ній. Вважається, що неочищений рис набагато корисніше, так як багатий на корисні вітаміни категорії B.

Пшоно

Пшоняна каша – відмінний вибір для профілактики захворювань серцево-судинної системи. Її рекомендують вживати людям, що займаються фізичною активністю.  У пшоні міститься величезна кількість вітамінів і мінералів: кальцій, селен, магній, марганець, срібло, залізо, цинк, мідь. Каша відмінно поєднується з горішками і гарбузом.

Гречка

Гречана каша рекомендується людям після важких операцій на шлунково-кишковому тракті. Також її часто радять в якості засобу для схуднення. Вважається, що гречка підсилює чоловічу потенцію.  Гречка, як і пшоняна каша, багата на залізо, кальцій, магній і селен. Крім того, в ній містяться вітаміни A і Є.

Перловка

Перлова каша — важливе джерело мелатоніну, який перешкоджає процесам старениям і впливає на почуття бадьорості. У перловцi також містяться вітаміни групи В, вітамін К, вітамін PP.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев