Як вибрати репетитора?

news

В чому необхідно бути впевненим, перед тим, як наймати репетитора

Репетиторство, як форма додаткової освіти, з кожним роком набуває популярності. У гонитві за високими балами ЗНО, турботливі батьки шукають для своїх дітей сайт репетиторів.

  • Як не помилитися із вибором спеціаліста?
  • На що звернути увагу наймаючи репетитора?
  • Як побудувати ефективну співпрацю й досягти кращих результатів?

Читайте відповіді в цій статті.

Як обрати професійного репетитора

Хороший репетитор англійської завжди «на вагу золота». І чим більше схвальних відгуків та регалій має спеціаліст, тим дорожче оплата його роботи.

Починаючи пошуки домашнього вчителя, рекомендуємо діяти наступним чином.

Алгоритм пошуку репетитора

  1. Визначити ціль та бажаний результат занять.
  2. Розпитати про аналогічний досвід знайомих.
  3. Вивчити пропозиції репетиторів на ринку, їх резюме та вартість роботи.
  4. Ознайомитися з рекомендаціями.
  5. Обрати спеціаліста та провести співбесіду.
  6. Влаштувати пробне заняття із дитиною.
  7. Прийняти рішення про подальшу співпрацю.

Отже, для початку треба чітко сформулювати мету занять. Наприклад: нам потрібен репетитор з англійської для TOEFL, репетитор з математики для ЗНО, або спеціаліст, що допоможе здобути більш поглиблені знання з окремої дисципліни для вступу в університет.

Після цього, не зайвим буде спробувати визначити наявний рівень знань дитини. Зробити це можна склавши тести ЗНО минулих років. Така практика допоможе зрозуміти «глибину» проблеми та запобігти зайвим витратам часу і грошей.

У пошуках найкращих: питаємо знайомих

В нашій країні, дуже часто репетитор обирається за порадами «сарафанного радіо». Це коли одні люди, рекомендують хорошого фахівця іншим. Однак, такий підхід дієвий не для всіх. Бо у кожного учня індивідуальні освітні потреби та особливості характеру.

База репетиторів на профільних сайтах

Сайт репетиторів Cererra.com – зручний та простий спосіб обрати професійного викладача. На цьому ресурсі пропонують свої послуги фахівці із різних предметів: від репетиторів з німецької до математики. Також на порталі реалізована можливість залишати відгуки з оцінками спеціалістів. Таким чином кожен охочий може ознайомитися із резюме й регаліями репетиторів та обрати найбільш підходящого спеціаліста.

Співбесіда із репетитором: тонкощі вибору фахівця

Співбесіда онлайн – найкращий спосіб познайомитись. Завдяки такому спілкуванню, батьки можуть на власні очі побачити викладача й задати всі хвилюючі питання. Своєю чергою репетитор має можливість провести відеопрезентацію, розказати про себе, продемонструвати посібники та інтерактивні технології, які планує використовувати в учбовому процесі тощо.

ТОП 5 питань до репетитора

  1. Надайте дипломи і документи, що підтверджують кваліфікацію.
  2. Розкажіть про свій досвід роботи в заданому напрямку (підготовка до ЗНО, іспитів тощо).
  3. Які посібники плануєте використовувати?
  4. Як плануєте побудувати учбовий процес (скільки годин і раз на тиждень, чи будуть домашки, яким чином плануєте перевіряти знання)?
  5. Які результати можна очікувати від уроків?

Секрети перевірки репетиторів

Кандидат математичних наук університету Арізона Сурані Джошуа професійно досліджує ринок репетиторства. Вона добре знається на питанні та пропонує батькам унікальні поради відносно того як вибрати хорошого репетитора.

Риси притаманні професійним викладачам

  • Зверніть увагу, що робить вчитель, коли дитина правильно вирішує завдання.
  1. Він каже «Вірно» й рухається далі…
  2. Або ставить додаткові питання? Наприклад: Чого ти вирішив саме так? Або чому на цьому місці ставиш кому, не тире? Такий підхід дозволяє запобігти випадковій правильній відповіді та дізнатися, чи вірно мислить учень.
  • Якщо школяр припускається помилки, що каже репетитор?
  1. Ні, це невірно?
  2. Або питає: чому ти робиш саме такий вибір?

Пояснення своїх дій допомагає викладачу краще зрозуміти логіку учня та виявити будь-які помилки в мисленні.

  • Спеціалісти вважають, що діти добре вчаться на своїх помилках. Тому професійний репетитор, розуміючи, що учень вибрав хибний шлях розв’язання задачі, не буде одразу вказувати на це. Він скоріше дозволить зробити помилку, а потім, допоможе визначити і виправити її.

Не дивлячись на безліч корисних порад, іноді стається так, що пошуки репетитора перетворюються на проблему. У її вирішенні допоможуть спеціальні інтернет-ресурси.

Сайт репетиторів Cererra.com – це безкоштовний онлайн-сервіс в Україні. Репетитори, що пропонують свої послуги на сайті, проводять заняття он-лайн та вдома. Вони можуть швидко та якісно підготувати учнів до ЗНО, ДПА, іспитів з іноземної мови та інших екзаменів. Переконайтеся в цьому замовивши перше пробне заняття

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев