Як вибрати надійні міжкімнатні двері?

news

Міжкімнатні двері являються невід’ємною частиною будь-якого приміщення, незалежно від того, квартира це, дім чи офіс. У зв’язку з цим і асортимент таких дверей з кожним роком збільшується, завдяки чому сьогодні можна купити міжкімнатні двері різного кольору, дизайну, з різних матеріалів та різних розмірів. Єдине, обраючи двері, важливо врахувати кілька важливих характеристик.

На що звернути увагу, обираючи міжкімнатні двері?

  1. Розміри. Зазвичай виробники виготовляють двері стандартних розмірів, що важливо враховувати ще в процесі виконання будівельних робіт. Однак, трапляються випадки, коли двері необхідно виготовляти під індивідуальне замовлення. Саме тому, перед здійсненням такої покупки, важливо заміряти висоту, ширину дверного отвору та товщину стіни. Найменші промахи можуть негативно вплинути не лише на функціональність дверей, а й на загальний вигляд інтер’єру.
  2. Матеріал. Більшість виробників виготовляють міжкімнатні двері з масиву різних порід дерев та з МДФ, ДСП, ЛДСП, рідше – зі скла. Покривають такі двері шпоном, ламінатом або просто фарбою. Зрозуміло, що двері з масиву являються найбільш довговічними, однак і коштують вони дорожче.
  3. Тип конструкції. Найбільш традиційний варіант – двері, що відкриваються вправо, або вліво, від себе чи на себе. Рідше купують розсувні двері (як в шафі-купе), розкладні (гармошка) та двері-маятник, які можна відкривати в різні сторони.
  4. Стиль. Якщо ви прихильник класики, вам підійдуть двері традиційних форм з наявністю плавних  ліній чи легких випуклостей білого або коричневого кольору. Більш сучасним варіантом вважаються двері у стилі хай-тек, яким притаманні однотонні кольори, прямі лінії, гладка поверхня та відсутність декору. Іноді такі двері доповнюють склом. Ну і прихильникам творчих, незвичайних інтер’єрів можна підібрати двері у стилі модерн, які мають оригінальне оформлення та незвичайне поєднання кольорів.

Де придбати якісні двері без зайвих затрат часу та коштів?

Насправді, сьогодні існує чимало компаній, які займаються реалізацією міжкімнатних дверей. Однак, тепер не обов’язково витрачати час для пошуку магазинів. Чому? Тому що сьогодні є більш зручна альтернатива, а саме – інтернет-сервіс із продажу дверей “Сезон-Плюс» із власним офісом у м. Рівне. Завдяки такій співпраці ви зможете скористатися:

  • величезним асортиментом якісних дверей від провідних виробників;
  • професійними консультаціями;
  • акціями та знижками;
  • доставкою.

Завдяки такому сервісу купівля міжкімнатних дверей більше не буде проблемою.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев