Як вибрати букет для нареченої?

news

Мода на букет нареченої бере початок у XIX сторіччі в Англії. Таким чином,на весіллі королеви Вікторії та принца Альберта нареченатримала в руках букет з живих квітів доволі великих розмірів. З того часу букет- невід’ємний атрибут весілля, настільки ж важливий, як фата чи торт.

До речі, Вікторія стала справжньою законодавицею весільної моди не лише утому, що стосується квітів, але і в коштовно розшитих сукнях білосніжногокольору.

Колірна гама весілля

Процес організації весілля є дуже складним, хоча і неймовірно захоплюючим.Частіше за все майбутнє подружжя визначається з місцем проведення події, атакож із загальним стилем, а вже потім починає обирати те, що потрібно длявесілля.

Дуже важливо, щоб всі елементи вашого весілля гармоніювали між собою – чице запрошення, чи кульки з гелієм, чи прикраси для столів, арки та подарункидля гостей. Відповідно, буде дещо дивно, якщо все весілля буде декороване в оливковихтонах, а букет нареченої, наприклад, буде тішити погляд поєднанням синіх ірисівз рожевими еустомами. Також недоречно виглядатимуть на весіллі в кольоровійгамі марсала ніжно-блакитні гортензії з ромашками.

Сезонність

Звісно, на загальну стилістику весілля, кольорові рішення та вбраннянаречених чинить вплив пора року. Від сезону залежить флористика, включно збукетом нареченої, оскільки деякі квіти та рослини, на жаль, доступні лише упевний сезон. Сезонність, звісно, впливає і на вартість квітів.

Що ж, поговоримо про те, які квіти є найбільш доступними та оптимальнимидля весілля у певну пору року.

●     Взимку так хочеться яскравих фарб на тлі загальної сірості!Тому, влаштовуючи весілля у зимові місяці, можна сміливо використовуватиконтрасти, наприклад обрати для букета новорічну тематику – з блискучимиелементами, гілочками хвої та свічками. Дуже незвично у букеті виглядатимутьгілки падуба з червоними ягодами. До речі, ними також можна прикрасити весільніарки.

●     Навесні природа оживає, і вцю пору року наречені можуть обрати як ніжні композиції, так і контрастні, ізсоковитою зеленню. А обирати є з чого, оскільки квітнуть елегантні тюльпани,ніжні проліски, неймовірні півонії і ароматні гіацинти.

●     Літо, дійсно, тішить нассвоїм різноманіттям. Тому нареченій потрібно обрати один з сотні варіантів. Цеможуть бути як традиційні троянди, так і грайливі іриси, розкішні гладіолуси,мрійливий дельфіній. Годі й казати про багатий вибір польових квітів!

●     Осінь – пора щедрості. Восенинаречена може продемонструвати свою фантазію, і обрати як живі квіти,наприклад, жоржини, хризантеми, айстри, так і сухе листя чи ягоди. Не меншцікаво виглядають композиції із сухоцвітів.

Форма букета

 

Весільна мода не стоїть на місці і диктує нові тренди. Деякі з нихвідходять, протримавшись не більше сезону, але інші – затримуються, іперетворюються на класику. Чи варто дивуватись, що форм весільного букета єдуже багато. І, звісно, перш ніж зупинити свій вибір на тій чи іншій формі,нареченій варто як слід розібратись у цьому питанні. І зовсім не зайвим будеперегляд світлин букетів в мережі інтернет.

 

Букет нареченої, купити який слід після ретельних пошуків, може бути яккласичним круглим, так і кулястої форми. Зустрічаються букети у формі краплі,каскадні чи витягнуті.

 

Звісно, кожне весілля, як і образ нареченої, унікальне. І для того, щоббукет ідеально поєднався з образом нареченої та загальною стилістикою весілля,необхідно скористатись порадами досвідченого флориста. Оскільки під час виборуі створення букета беруться до уваги такі фактори, як місце весілля, сукня,декор, а також колірний тип нареченої, її зріст та комплекція.

 

Втім, загальні рекомендації все ж існують. Для сукні принцеси та А-силуетівнайбільш доречним буде круглий букет. Композиція у формі краплі найкращепасуватиме фасону “рибка”. Для сукні такого типу можна обрати букет з довгиминіжками та стрічками.

Якщо ваша сукня далека від стандартів, наприклад, коротка чи асиметрична,підкресліть вашу оригінальність букетом вільної форми.
Гармонійне поєднання сукні і букета

Головна задача букета – доповнити сукню нареченої, а не конкурувати з нею,привертаючи до себе загальну увагу. Беріть до уваги не лише колір весілля, алетакож відтінок сукні. Таким чином, до сукні бежевого відтінку слонової кісткислід обрати сірі, світло-блакитні, пісочні, світло-помаранчеві, жовто-зеленікольори квітів. А ось з кремовим відтінком слонової кістки чудово виглядаютьваріанти світлих композицій. Добре поєднуються лососевий рожевий, кораловий,фламінго. Якщо ви хочете чогось більш контрастного, зверніть увагу на бордовута жовту палітри. Із сукнею, яка має світло-коричневе забарвлення слоновоїкістки, гармоніюють аксесуари холодних кольорів, наприклад, фіолетові,блакитні, бузкові. Рожевий айворі, навпаки, ідеально виглядає у поєднанні зтеплими відтінками. Враховуйте це, якщо ви думаєте про організацію рожевоговесілля. Для білосніжної сукні підходять майже всі квіти, але не обирайте надтосвітлі, інакше вони просто зливатимуться із сукнею.

Якщо ваша сукня розкішно пошита і виглядає дуже ошатно, оберіть прості тастримані аксесуари, які додадуть вам елегантності. А ось екстравагантні,яскраві букети зі стрічками будуть гармоніювати зі скромною сукнею.

Також під час вибору квітів для букета пам’ятайте, що вам доведетьсяпровести з ним практично весь день. Тому не вибирайте квіти з сильним запахомабо ті, які можуть спричинити алергічну реакцію на пилок. Червоні очі та нежитьнавряд додадуть чарівності нареченій. Також букет не повинен бути надто важким,інакше ви швидко втомитесь під час фотосесії.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев