Як волинські чиновники принижують жінок

news

Перший заступник голови Іваничівської райдержадміністрації Теодор Гавінський непристойно облаяв працівницю районної ради.

Про це пише Наталя Камишникова на сайті “Нововолинськ діловий“.

Жінка, яку образили, завідувач сектора районної ради Мирослава Петренко розповіла: “Маю стажу державної служби понад десять років. Але з таким хамством і цинізмом не зустрічалася. Що сталося? За що загинула Небесна Сотня? Сьогодні перший заступник голови Іваничівської РДА Теодор Гавінський у присутності сторонніх людей накинувся на мене з лайливими словами! Нецензурною лайкою! А як же присяга й етика державного службовця такого рангу? Чи дозволено тепер так усім високопосадовцям? Він на першому пленарному засіданні не проголосував за зміни до бюджету… він – перший заступник голови РДА! Це повідомили в «районці»… А тепер шукає винних? Мовляв, це я поширюю. Я прошу вас опублікувати це. Хай усі знають, які хами працюють у нашій РДА. І чи місце їм на цій посаді. Як він, сидячи у сесійній залі, може дивитися у вічі Небесній Сотні (зокрема, Сергію Байдовському), чиї портрети висять у цій же залі”.
На жаль, це не поодинокий випадок. Керуюча справами районної ради Ніна Шумська каже, що на минулому пленарному засіданні депутат Ярослав Гиць із місця в залі показав їй особисто непристойний жест.

0 Комментариев