Як святкувати весілля під час епідемії

news
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов назвав правила святкування в кафе-ресторані та нагадав про соціальну дистанцію.
На весільному банкеті в ресторанному закладі може бути не більше 10 людей. Про це на брифінгу у п’ятницю, 12 червня, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За словами Степанова, навіть з такої нагоди не можна забувати про соціальну дистанцію. “По можливості – я розумію, що це весілля”, – зазначив очільник МОЗ.

Також гостям слід постійно користуватися антисептиками, додав Максим Степанов. Він нагадав, що в Україні за останню добу виявили майже 700 нових підтверджених випадків COVID-19.

Отже, в Україні поки що дозволено проводити святкові заходи у форматі до 10 людей в закладах громадського харчування за умови дотримання карантинних обмежень.

Ну а якщо ви мрієте (чи ваші батьки мріють) про незабутнє свято для 200 гостей, то дату гучного весілля можна перенести, а поки що зареєструвати шлюб у РАЦСі й відзначити створення нової сім’ї у вузькому колі близьких родичів та друзів чи навіть організувати свято онлайн.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев