Як прикрасити ялинку на 2023 рік Чорного Кролика?

news

Згідно з китайським календарем, 2023 називається роком Чорного Водяного Кролика. Значить і в оформленні ялинки повинні бути чорні відтінки. Однак розбавити їх можна, використовуючи іншу прикрасу новорічної ялинки, наприклад, святковими синіми кулями та блакитними іграшками. Це кольори водяної стихії, які, до того ж, відмінно поєднуються із чорним та іншими відтінками.

Разом із прикрашеною ялинкою у будинку з’являється новорічна атмосфера та передчуття свята. А згідно з китайським календарем, зустрічати кожен новий рік варто, підбираючи страви, вбрання та прикраси будинку у відтінках, що відповідають новому символу. 2023 року це – Чорний Кролик. Чи означає це, що іграшки та гірлянди мають бути чорними? Зовсім ні – ми зібрали цікавіші рішення для декору ялинки 2023 року.

Які кольори використовувати для прикраси ялинки у 2023 році?

Насамперед давайте розберемося, яким кольором прикрасити ялинку 2023 року? Тут важливо стежити за сполучністю відтінків – вони повинні гармонійно виглядати у готовій композиції.

Порада. Комбінуйте на одній ялинці не більше 2-3 різних кольорів. Бажано, щоб яскравим був лише один із них, решта – приглушеними.

Відтінки гірлянд та іграшок для новорічного дерева підбираються, виходячи з двох основних критеріїв:

  • кольори ватажка року;
  • у стихії-символі.

Звичайно, чорний або синій декор новорічної ялинки варто доповнити іншими кольорами. І тут діє правило сумісності кольорів:

  • чорний комбінується з рожевим, помаранчевим, червоним, контрастним білим або бузковим;
  • блакитний – з бежевим, золотим, срібним, сірим, помаранчевим, жовтим чи рожевим;
  • синій – з фіолетовим, салатовим, золотим, коричневим, сірим, білим.

Порада. Якщо ви вирішили оформити ялинку у стриманому стилі у чорному відтінку, придивіться до такого благородного поєднання: чорні-білі-золоті кулі та іграшки. Ці кольори доповнюють один одного, дозволяючи новорічному дереву виглядати розкішно та стильно.

Читайте також:

Готуємося до нового року: де поставити ялинку у помешканні

Як правильно обрати новорічні прикраси та іграшки на ялинку?

Чи можна замінити новорічну ялинку?

Новорічний манікюр 2023: як поєднуються в новорічному манікюрі 2023 року останні зимові нейл-тренди

Як правильно використати ялинку після свят

0 Комментариев