Готуємося до нового року: де поставити ялинку у помешканні

news

До нового року залишається менше місяця. І хоч настрій більшості українців далеко не новорічний, заради дітей ялинку у хаті ставитимуть чимало людей.

Куди поставити ялинку у квартирі невеликої площі

Якщо ваша квартира не відрізняється великими розмірами і вам не хочеться забирати  корисні дорогоцінні метри для встановлення ялинки, слід розглянути наступні альтернативні варіанти:

  • у маленьких квартирах доцільно поставити витончену штучну ялинку, прикрашену мініатюрними кульками та невеликою гірляндою,
  • слід вибрати гарну вазу або іншу відповідну ємність і поставити в неї пухнасті ялинові гілки,
  • зробити на стіні незвичайну ялинку своїми руками, наприклад, за допомогою гірлянди, новорічного дощу, кульок чи іншої яскравої мішури.

Маленька квартира в жодному разі не повинна бути причиною для відмови в установці новорічної ялинки, особливо, якщо в будинку є діти, які з нетерпінням чекають на момент, коли вони зможуть нарядити ялинку.

Новорічний манікюр 2023: як поєднуються в новорічному манікюрі 2023 року останні зимові нейл-тренди

Ідеї ​​для розміщення ялинки у великому будинку

Якщо габарити квартири дозволяють вам розвернутися, то можна не заощаджувати на метрах і нарядити відразу кілька ялинок, наприклад, у вітальні, дитячій, передпокої і навіть на кухні. Найбільше та найкрасивіше дерево слід встановити у вітальні. Центр кімнати вважається ідеальним місцем для розміщення пишної та високої красуні.

Інші непогані варіанти для встановлення ялинки:

  • біля великого вікна. Якщо красиво прикрасити ялинку та віконний отвір, то в сніжну завірюху погоду таке деревце буде справжнім дивом не тільки для вас, а й для сусідів,
  • біля каміну. Головна умова – не розміщувати ялинку близько біля відкритого вогню, жар від якого зіпсує як натуральну, так і штучну ялинку. Різнокольорове деревце біля каміна виглядатиме казково і заворожуватиме погляди оточуючих,
  • біля святкового столу. Ялинка біля столу підтримає святковий настрій і стане чудовим тлом для веселих фотографій,
  • на невеликому піднесенні. Оскільки ялинка в нашому розумінні є основним атрибутом Нового року, їй належить перебувати на найвиднішому місці. Масивні меблі вітальні часто візуально придушують невелику ялинку, тому її краще розмістити на відповідному журнальному столику, консолі або комоді.

Куди поставити новорічну ялинку, якщо у будинку діти

Що потрібно зробити, щоб ялинка та її прикраси були безпечними для малюка? По-перше, ялинку слід закріпити або поставити на піднесенні, куди малюк не дотягнеться. По-друге, прикраси на ялинці мають бути безпечними – підійдуть м’які чи пластикові іграшки. По-третє, краще відмовитись від гірлянд на ялинці. Вогниками краще прикрасити вікна або стіни, а також продумати розташування електричних проводів якомога вище від підлоги.

Як кажуть люди, причетні до зірок, місце розташування ялинки в будинку має велике значення, оскільки цей атрибут свята вміє магічне значення та здатний залучити у наступному році різноманітні блага.

Щоб залучити додатковий дохід та просування кар’єрними сходами, ялинку варто встановити в західній або північно-західній частині вашого житла.

Щоб добре вчитися, підвищити свої заробітки та ваші творчість, інтелект та здібності розвивалися – ставте ялинку у північно-східній частині житла.

Для залучення кохання поставте ялинку у південно-західній частині вашого будинку. Зробити це потрібно 23 чи 31 грудня.

Не варто ставити ялинку у двох напрямках, щоб не злякати удачу: це східна чи південна частина вашого будинку.

 

Читайте також:

Як правильно обрати новорічні прикраси та іграшки на ялинку?

Чи можна замінити новорічну ялинку?

 

Як правильно використати ялинку після свят

0 Комментариев