Як приготувати ідеальний айс лате вдома: простий рецепт холодної кави

news

З приходом справжньої літньої спеки багато хто з нас замислюється, чим замінити звичні гарячі напої. Хтось обирає домашній лимонад з апельсином і лимоном, що чудово втамовує спрагу, а хтось не може обійтися без улюбленої кави. theLime ділиться з вами простим рецептом кавового напою айс лате.

Інгредієнти

  • вода (130 г)
  • мелена кава (15 г)
  • молоко (140 г)
  • лід (140 г)

Також знадобляться гейзерна кавоварка та френч-прес.

Приготування

  1. Для приготування смачного айс лате необхідно зварити звичайний еспресо. Для цього беремо гейзерну кавоварку, у фільтр-сіточку висипаємо подрібнені зерна кави середнього або великого помелу, а в нижню ємність заливаємо гарячу воду. Збираємо конструкцію та щільно закручуємо. Ставимо на плиту і чекаємо декілька хвилин, доки ароматний напій буде готовий.
  2. Підготовлюємо ємність із холодною водою або льодом, в яку ставимо охолоджуватися наш готовий еспресо. Це необхідно, щоб айс лате не був водянистим. Інакше гаряча кава відразу розтопить кубики льоду, що суттєво вплине на смак напою.
  3. Тим часом беремо френч-прес та виливаємо в нього молоко. Інтенсивними рухами збиваємо його до утворення піни.
  4. У склянку висипаємо кубики льоду та заливаємо їх спочатку збитим молоком, а потім охолодженою кавою. За бажанням додаємо цукор або будь-який сироп.

Подаємо смачний охолоджений напій із трубочкою та насолоджуємося смаком.

Смачного!

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев