Як прикрасили найбільші міста світу до Нового року. ФОТО

news

Позаду – католицьке Різдво, попереду – святкування Нового року та Різдва у православних.

Те, як виглядають найбільші міста напередодні Нового року, показує УНН.

Найбільше схожа погода до тієї, яка чекає українців на Новий рік, у Лісабоні. Тамтешні жителі та гості міста вже звикли до різдвяних свят без снігу та морозу. Однак святкового настрою при +14°C додають яскраво прикрашені вулиці столиці Португалії.

Рокфеллер-центр у Нью-Йорку до Різдва почали прикрашати ще у листопаді. Щороку поряд із катком встановлюють величезну ялинку, заввишки як семиповерховий будинок. Прикрашають її близько 45 тисяч енергозберігаючих лампочок.

У Сіднеї на Martin Place традиційно встановлюют високу ялинку, а електричні стовпи прикрашають різнокольоровими зірками та прапорами. Також про прихід Нового року сповіщають світлові шоу, які влаштовують перед святами на сіднейських будинках.

А от у Лондоні цього року до різдвяних прикрашань підійшли креативно. Вирішили підсвітити вогнями не лише вулиці, а й міські сади. Столітні дерева у парку Сайон у грудні засяяли різнокольоровими вогнями, створюючи атмосферу свята.


Різдвяні вогні у Сан-Франциско створюють святковий настрій тамтешнім жителям та туристам. Мигаючими гірляндами прикрашають усі будівлі в центрі міста. Так на місяць тут з’являється ціле новорічне містечко.


Епіцентром атмосфери свята Різдва у Парижі є Вандомська колона на Вандомській площі. Саме тут стоїть головна красуня Франції, збираються парижани та гості міста, влаштовуються різноманітні святкування, виступи та постійно звучить музика.

Справжньою столицею традиційних різдвяних ярмарків можна назвати Берлін. У грудні в місті відкриваються декілька десятків святкових ринків.

Різдво у Пекіні можна назвати одним з найяскравіших у світі. Тут ілюмінації не шкодують – на новорічні свята уночі місто світле та різнобарвне, як удень.

Чи не єдина у світі ялинка на плаву тішить у свята жителів Ріо-де-Жанейро та туристів, які приїздять до Бразилії побачити таке диво. Атмосферу доповнюють феєрверки, які освітлюють новорічну красуню, що плаває озером Лагоа.

Ну і, звісно, найтепліша і затишна – головна ялинка Києва та України. Її уже визнали найкрасивішою новорічною красунею за всі роки незалежності. Розташовується вона на Софійській площі, має висоту 25 м, а вік 81 рік. Це дерево рідкісної породи біла піхта привезли з Івано-Франківська. Поряд знаходиться чимало майданчиків для фото та яскравий рідвяний ярмарок.

0 Комментариев