Як правильно збирати врожай: лайфхаки

news

А ви вмієте правильно збирати врожай?
Поділимося з вами парою лайфхаків, які допоможуть у цій непростій справі:

– виходячи на полювання за стиглими томатами , візьміть із собою садові ножиці.
По-перше: при обриванні томату можна поламати цілу плодову кисть, де ще не всі плоди дозріли. По-друге: томатик, відрізаний разом із хвостиком, зберігається довше .

– огірки краще збирати в рукавичках: дрібні шипи на огірочках дуже неприємно впиваються в руки. А діставати скалки з пальця – то ще задоволення.


– на постійних грядках, де перекопування не практикується, дуже зручно прибирати коренеплоди (цибуля, буряк, часник, морква) використовуючи вила.
Так ми не руйнуємо пористу структуру ґрунту.

– плоди кабачка можна зрізати ножицями , а можна просто прокрутити навколо своєї осі та кабачок акуратно відокремлюється від стебла . До речі, у кабачків теж бувають дрібні шипи, тому краще використовувати рукавички .

– збирають баклажани без ножиць тільки справжні майстри спорту. Плодоніжка у баклажана з шипами, та ще й дуже щільно кріпиться до стебла, тому найзручніше відокремити плід від стволика за допомогою ножиць ✂️.


– стиглі перці з куща зручно зрізати, а не обривати. Плодоніжка міцно прикріплена до стовбура, а ось сама рослина досить крихка, тому, виламуючи перець руками, можна пошкодити рослину цілком або відламати цілу гілку з плодами, що ще недозріли.

– І наостанок, не забувайте при поході в город брати з собою ємності для врожаю: пішли зібрати 2-3 огірочки, а повертаєтеся з підгорнутим краєм футболки повним кабачків, томатів, цибулі та часнику.

0 Комментариев