Як побороти тривогу і допомогти армії? 7 порад від УВС

news

Відчувати страх та тривогу – нормально.

Команда Української Волонтерської Служби підготувала для тебе список практичних кроків, за допомогою яких ти можеш перетворити власну тривогу в конкретні дії.

Зберігай спокій та критичний розум

Паніка та надмірна емоційність не допоможуть нашим військовим та країні. Будь на своєму місці та роби звичні речі. Якщо тобі тривожно від новин, краще мінімізувати їх перегляд до одного разу на день.

Підтримай рідних, близьких та друзів

Найкраще, що ми можемо зробити зараз – це підтримати наших батьків, дідусів та бабусь, які також дивляться новини та відчувають тривожність. Підтримай рідних у цей нелегкий час, спілкуйся про звичне та не обговорюй політичну ситуацію, якщо через це виникають дискусії чи сварки.

Будь готовим

Чимало громадських організацій, міських установ та ініціатив розповсюджують інформацію для цивільних про те, як діяти під час загострення збройної агресії. Подбай про тривожний рюкзак та план дій у разі нападу.

Не піддавайся на маніпуляції

Проросійські медіа створюють фейки та неправдиві новини, що сприймає дезінформації людей. Ми радимо тобі читати перевірені медіа, які висвітлюють правдиву інформацію, як-от Свідомі чи Громадське.

Зареєструйся на волонтерство

Один із найкращих способів долучитися до допомоги – стати волонтером. На сайті Волонтерської Платформи можна знайти можливість від громадської організації Восток-SOS. А якщо ти відчуваєш внутрішній ресурс та готовність допомогти іншим людям – ставай волонтером проєкту Мій телефонний друг та підтримуй незнайомих людей з усієї України.

Підтримай українську армію

Якщо у тебе є можливість допомогти фінансово, тоді зроби благодійний внесок для фонду «Повернись живим». Це один із найбільших фондів, який допомагає українським військовим та спеціалізується на технічному забезпеченні. Завдяки зібраним коштам фонд має змогу придбати техніку та прилади нічного бачення, щоб передати їх на фронт нашим бійцям.

Спільноти волонтерів Української Волонтерської Служби є майже в кожному куточку країни. Долучайся до волонтерського чату свого міста за посиланням нижче та будь в курсі подій, які відбуваються.

Найважчі періоди в житті не варто переживати наодинці.
Ми поруч з тобою у волонтерських чатах, соцмережах та листах на пошту.

З вірою в Україну, твоя Українська Волонтерська Служба.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев