Як підтримати дітей під час війни?

news

Психологічні поради для батьків, як надати під дітям у час війни. 

Разом з Центр здоров’я та розвитку “Коло сім’ї” ми підготували поради для батьків, як надати підтримку дитині, щоб вона почувалася нормально у складних обставинах воєнного часу. 

  •  Перша порада – бути поруч, адже ми є головним джерелом підтримки для наших дітей. Дотик, обійми, спільна діяльність – це прояв любові і присутності. 
  •  Намагайтеся бути прикладом, адже діти дивляться на нас і наслідують нашу поведінку. Можна розповісти дитині про те, що вам допомагає у складних ситуаціях. 
  •  Спілкуйтеся. Це важливо – допомогти дитині зрозуміти, що відбувається і як нам вистояти. Слухайте дитину і відповідайте на питання, якщо знаєте відповідь, будьте чесними.
  •  Залучайте дитину до чогось корисного. Це допоможе скинути нервове напруження. Вдома чи в бомбосховищі – знайдіть можливість вчитися, малювати, гратися. 
  •  У цей складний час психоемоційних навантажень ми і наші діти потребуємо більше «підзарядки». Важливо займатися активностями, які поповнюють внутрішній «павербанк» дитини. Організуйте день, щоб у дитини був сон, смачна їжа, гра з улюбленцями, фізична активність, читання книжок, теплі розмови тощо.

ℹ У межах ініціативи щодо створення Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

За інформацією: Міністерства охорони здоров’я України 

0 Комментариев