Як обрати правильний розмір білизняного корсета

news

У сучасному світі більшість елементів одягу та навіть білизни жінки вже звикли обирати онлайн. Зручні трусики, комфортні нічні сорочки чи піжами або вишуканий комплект білизни кожна з нас може обрати в інтернеті, замовити й отримати у будь-якому куточку України. Будь-який великий магазин жіночої білизни пропонує опцію обміну у випадку промаху з розміром, проте як обрати правильну модель не просто спіднього, а корсету?

Взагалі гайди з підбору розміру, визначення типу грудей чи сідниць є майже на кожному сайті з продажу білизни, а от з більш вузькопрофільними запитами все дещо складніше. Тож сьогодні поговоримо про те, як та де краще використовувати білизняний корсет, а головне – як правильно обрати його розмір дистанційно.

Основні переваги білизняного корсета

Декілька століть тому цей виріб був неодмінним атрибутом в гардеробі кожної жінки. За допомогою корсета жінки домагались ідеально тонкої талії, часто – з величезною шкодою для здоров’я в цілому та самопочуття в процесі його носіння.

Сучасні корсети використовуються жінками у трьох варіантах виробу:

  • мереживні моделі є просто незамінними для спокусливого образу;
  • коригуючі корсети допомагають візуально змінити пропорції фігури та приховати проблемні зони;
  • декоративні корсети є елементом верхнього гардероба, одягаються поверх сорочки чи блузи та успішно доповнюють образ жінки;
  • медичні корсети призначаються лікарем та мають зовсім інше призначення й тип виробу.

Хоч всі вищеназвані варіанти мають однакову назву, вибір розміру кожного з них дещо відрізняється. Так, для декоративного корсету можна просто орієнтуватись на звичний розмір піджаків, кофт чи повсякденних сорочок. Мереживні моделі можуть продаватись з чашками під бюст або виключно для зони талії. У випадку наявності чашок орієнтуйтесь на звичний розмір бюстгальтера, якщо їх немає – на звичний розмір майок та футболок.

Визначення розміру для коригуючого корсета

 

Якщо ж ви плануєте придбати корсет для корекції власних форм та утягуючого ефекту, вибір розміру є надзвичайно важливим аспектом. Найкращим рішенням буде переміряти пропорції своєї фігури та порівняти отримані дані з рекомендаціями виробника. Для власниць типу фігури «яблуко» першочергово звертайте увагу на відповідність у таблиці розмірів вашої окружності талії та заявлених даних виробником.

Надмірне перетягування живота неодмінно спричинить дискомфорт під час використання виробу та може призвести до проблем надалі. Якщо ж ви оберете модель білизни на розмір більше, то просто не отримаєте бажаного ефекту.

Окремо варто звертати увагу на склад тканини. Білизна з дійсно дивовижним ефектом стягування майже завжди складається лише з синтетичних складових: поліаміду як основи та домішків у вигляді еластану та/або спандексу. Чим більший відсоток еластичних речовин доданий до поліаміду, тим ефективніше корсет коригуватиме вашу зону талії.

Моделі, що наполовину або й більше складаються з бавовни, дають надзвичайно слабкий ефект корекції й служать більше для рівномірного розподілення зайвого жиру по всі окружності талії.

В інтернет-магазинах спідньої білизни можна зустріти моделі, що поєднують декоративні та практичні функції. До прикладу, можна придбати мереживний корсет, де за корекцію талії буде відповідати основна тканина з поліаміду, а зона грудей буде задекорована у вишукане мереживо з напівпрозорою чи повністю прозорою чашкою.

Вікторія Котлярова,

https://www.intimo.com.ua/blog/author/viktoria-kotliarova

На правах реклами

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев