Як носити чорну шкіряну спідницю влітку?

news

Чорна шкіряна спідниця влітку є цілком прийнятним одягом. Щоб запобігти виникненню дискомфорту, бажано вибирати не надто довгі варіанти. У сильну спеку від шкіри (як натуральної, так і штучної) краще відмовитися зовсім, якщо ви довго перебуваєте на вулиці чи в приміщенні без кондиціонеру. Перейдіть за посиланням, щоб підібрати стильний та зручний одяг для сучасної жінки – ua.gepur.com/catalog/yubki-kozhanye.

Стиль та матеріали

Для комфорту краще підібрати легку спідницю з високою талією і підкладкою з бавовни чи шовку. Якщо ж підкладки немає, ви можете носити нижню спідницю з бавовни. Вона дозволить почуватися зручніше в спеку.

Уточніть у продавця, чи є вибрана річ «дихаючою». В залежності від типу обробки, шкіра може мати мікроскопічні пори чи бути повністю закритою. Пори забезпечують вентиляцію та відводять вологу від тіла. Влітку це особливо важливо.

Спідниця-олівець може прилипнути до тіла, через що ви нагріватиметеся значно сильніше. Тому для літа краще підходить більш вільний одяг. Міні є гарним вибором для повсякденного використання. Якщо ж ви хочете надягнути щільну спідницю в офіс, краще звернути увагу на одяг з інших матеріалів.

Коли справа стосується літнього шкіряного одягу, варто застосувати правило «чим коротше, тим краще». Замість важкої довгої спідниці виберіть річ середньої довжини чи навіть міні.

Інший одяг та взуття

Обирайте легкий, але не надто відвертий верх. V-подібний виріз зазвичай виглядає краще, ніж круглий. Сорочка чи блузка можуть бути білими чи мати інший колір, але не темний. Те, що ви носите, повинне бути вільним, легким і яскравим.

Надто широкий одяг, такий як туніка чи вільна футболка, не дуже добре поєднується зі шкіряною спідницею.

Взуття може бути практично будь-яким: кросівки, кеди, відкриті туфлі на шпильках, ботильйони. Головне, щоб воно не виглядало масивним.

Аксесуари

Шкіряні спідниці краще поєднуються зі срібними прикрасами, а не золотими. Можна експериментувати з комбінаціями білих та жовтих металів.

Макіяж та зачіска – бажано нейтральні. Шкіряний одяг сам по собі є доволі викличним. Яскравий макіяж може зробити образ надто відвертим і навіть вульгарним. Тут важливо не перестаратися.

Головна умова вибору будь-якого одягу – це зручність. Якщо речі викликатимуть дискомфорт, не варто носити саме їх лише через бажання гарно виглядати. Подумайте, чи не можна замінити вузьку шкіряну спідницю більш просторою, або ж взагалі надягнути речі з інших матеріалів.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев