Як ЛПЕ виплачує свої борги?

news

Керівництво КП «Луцьке підприємство електротранспорту» розповілo про свої судові позови, борги і те, як вони їх виплачують. Про це йшлося 19 лютого, під час засідання тимчасової контрольної комісії міської ради з вивчення проблем діяльності комунального підприємства. Пише VIP.

Члени комісії виявили зацікавленість справами у судах, боргами та позовами підприємства. Виконуючий обов’язки керівника ЛПЕ Ігор Грицюк, розповів, що вони подавали до суду щодо свого банкрутства, проте 15 лютого підприємство підписало мирову угоду і після цього кожен день сплачує певну суму, щоб погасити заборгованість. Загалом таким чином робитимуть протягом 9 місяців.

Також у підприємства є борги по шинах – наразі фірма надала матеріали, а ЛПЕ виплачує за них гроші, а також борги по лізингу. Заступник міського голови Сергій Григоренко відзначив, що у зв’язку із нововведеннями Луцьк отримає суму компенсації на електротранспорт із держбюджету не меншу ніж минулого року.

«У міського голови є пропозиція на рахунок цих коштів: закрити всі борги ЛПЕ, які зараз становлять 11 мільйонів», — зазначив Григоренко.

Проте, виконуючий обов’язки керівника ЛПЕ заперечив цю тезу, і попросив потратити ці гроші на ремонти.

0 Комментариев