Як купувати на Amazon та економити

news

Багато українців схиляються до того, що якісні та брендові речі варто купувати за кордоном. Якість товарів буде кращою, а ціни — дешевшими. Одним із найкращих місць, де можна придбати все необхідне для сучасної людини, є «Амазон». На порталі представлено понад 30 категорій, серед яких одяг, комп’ютери, електроніка, спортивні товари, харчові продукти, взуття, книги, програмне забезпечення, іграшки, хендмейд та багато іншого.

Потрібно знати, що пряма доставка з Amazon в Україну не здійснюється. Сервіс планує відкрити таку послугу, але поки що вона недоступна. Деякі продавці, які працюють на цьому майданчику, пропонують пересилання в нашу країну, але коштує воно дорого. Наприклад, за доставку кількох кросівок можна заплатити 40–50 доларів.

Як краще організувати доставлення

Щоб не переплачувати поштовим службам, варто використовувати мейл-форвардингові компанії. Наприклад, EasyXpress. Це одна з найкращих компаній, яка возить товари з Америки до України. Вона має власний склад у штаті Делавер, який використовується як перевалкова база. Це працює так:

  1. Реєстрація на EasyXpress. Після цього ви потрапляєте до особистого кабінету, у якому вказується ваша індивідуальна адреса на складі. Послуга повністю безкоштовна.
  2. Реєстрація на сайті «Амазон». Для адреси доставки ви використовуєте координати складу з особистого кабінету EasyXpress. Тобто «Амазон» не надсилає посилку в Україну, а просто відправляє її Америкою.
  3. Вибір товару. Вивчайте асортимент Amazon, підбирайте відповідні вироби, додайте їх у кошик. Коли будете готові, робіть оплату. Для цього підійде звичайна картка українського банку.
  4. Реєстрація посилки. «Амазон» приблизно наступного дня надішле замовлення та дасть трек-номер. Його потрібно ввести у власному кабінеті EasyXpress. Після цього можна вибирати спосіб доставки.
  5. Отримання в Україні. Замовлення буде відправлено до Києва на склад. Якщо ви живете в іншому місті, то забрати його можна у відділенні «Нової Пошти» (послуга пересилання країною безкоштовна).

Як бачите, нічого складного нема. Просто треба додати проміжну адресу форвардингової компанії EasyXpress та реєструвати свою посилку. Уся процедура займає буквально одну хвилину.

Як заощадити на покупках

Якщо не бажаєте платити повну ціну за товари, то купляйте їх у дні розпродажів. Таких періодів досить багато: Різдво, Новий рік, День Святого Валентина, День Незалежності та ін. Знижки можуть досягати 40–70%.

Також обов’язково вивчайте розділ «Денний розпродаж». До нього потрапляють різні типи товарів. Зміна асортименту відбувається щодня, тому приймати рішення потрібно швидко. Використовуйте розділи «Аутлет» та «Склад». Вони також містять багато цікавих пропозицій.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев