Як, де і коли вакцинуватися від грипу: інструкція для початківця

news

В одному з коментарів на YouTube Андрій Єремієв написав: “Дуже б не завадив короткий гайд на пару хвилин: як шукати, що і де купувати, де колоти – для тих, хто вперше про це задумався”,- йшлося про вакцинацію від грипу.

Так ось, Андрію, спеціально для вас.

В Україні будуть наявні 3 вакцини від грипу. Одна з них уже вийшла на ринок і вже можна зробити щеплення – це вакцина ДжіСі Флю. Друга вакцина – Ваксігрип виробництва Санофі Пастер . І третя вакцина Інфлувак виробництва Abbot. Всі три вакцини – проти 4 штамів грипу і вони будуть найближчими днями доступні.

Як організувати процес вакцинації для себе?

Ви можете отримати вакцину в приватній клініці, іноді у вартість отримання цієї вакцини входить консультація лікаря, але багато клінік перестали це робити і вакцинують людей, без оплати консультації лікаря.

Якщо ви працюєте на великому підприємстві або в офісі — ви можете запросити до себе мобільну бригаду, яка провакцинує всіх співробітників від грипу відразу на робочому місці.

Ви можете домовитися зі своїм лікарем в державному секторі, принести куплену вакцину, з дотриманням усіх правил холодового ланцюга, і вакцинуватися у лікаря або у медсестри.

Зробіть це якомога скоріше, навіть якщо ви раніше ніколи не вакцинувалися.

Зробіть це, щоб захистити себе від грипу вже зараз.

Якщо ви вакцинувалися раніше, то захистіть себе від грипу в цьому сезоні, щоб не сидіти в локдауні, добре почуватися та приємно проводити час навіть в холодну погоду.

0 Комментариев