“Я відчувала, що помираю” – американка стала залежною від здорової їжі

news

Повідомляє gazeta.ua

25-річна американка Джордан Янгер два роки тому перейшла на рослинне харчування. Її інтерес до здорової їжі переріс у залежність.
“Веганство забирав кожну хвилину мого життя. Ні про що інше не могла думати. Цілі дні проводила у плануванні та приготуванні страв. Їла тільки фрукти, овочі і коктейлі. Інколи горіхи, – розповідає американка. Спільна вечеря у ресторані з мамою і сестрою лякали. Я боялася страв, які там подавали, щоб не з’їсти чогось зайвого. Не переставала думати про небезпеку, яку несуть у собі певні продукти. Відмовилася від цукру, вуглеводів, їжі з клейковиною”.
Про свій спосіб життя жінка вела популярний блог “Блонд Веганка”. За її профілем на Instagram слідкувало 70 тис користувачів. На фотографіях щаслива блондинка тішиться життям та показує усе нові веганські страви власного приготування. У цей час Джордан усе частіше мліла, вуста набули блакитного відтінку, волосся стало випадати. На кілька місяців зникли місячні. При зрості 170 см важила 45 кг.
“Я відчувала, що помираю”, – згадує Джордан.
На своєму блозі зізналася, що страждає на орторексію психічну залежність від споживання виключно здорової їжі. Повідомила, що відмовляється він веганства. Одразу з читачів її сторінки вийшло близько тисячі шанувальників.
Однак Джордан стала поступово вводити у раціон рибу та яйця, інколи червоне м’ясо. Назву блогу змінила на “Збалансована Блондинка”. Про свій невдалий досвід нещодавно видала книжку.

Автор статті:

0 Комментариев