«Я можу не платити Коломойському, а просто зарядити своє авто від звичайної розетки», – у Луцьку презентували електромобілі

news

Перехід на електромобілі зможе перетворити Україну на енергоефективну державу. У цьому переконаний Олександр Кравцов, який приїхав у Луцьк розповісти про переваги і недоліки використання інноваційного транспорту.
Що цікаво, історія електромобілів починається ще з 19 століття, проте до виробництва такого виду транспорту починають все більше звертатися лише тепер. Зовсім недавно електромобілів у Нью-Йорку було менше, ніж 100 років тому. За словами Олександра, людство пішло «лінивим» шляхом, вирішивши використовувати дизельні і бензинові двигуни.

«Електромобіль – це можливість бути незалежним від централізованих систем», – запевняє власник електромобіля.

У суспільстві існує багато міфів, пов’язаних з використанням електромобілів. Наприклад, дороге використання такого автомобіля, пов’язане з підвищенням тарифів на світло. Виявляється, що повна зарядка електрокара у домашніх умовах вартуватиме близько 15 грн.
Ще один міф пов’язаний з тим, що батарея електромобіля служить недовго. Як повідомив Олександр Кравцов, виробник гарантує, що через 8 років або 160 000 км пробігу ємність батареї становитиме не менше 75% від заводської.
Також на ринку є тенденція, що акумулятори дешевшають на 25% кожного року. Тому можна сміливо стверджувати, що електроавтівки стануть доступнішими.
«Я бачив електромобілі українського виробника, поки вони ще далекі до повного функціонування. В українців вистачає мізків для того, щоб виготовляти свої автомобілі. Але треба почати з малого: із виробництва власних зарядок для таких автомобілів. Я гадаю, що через 5-10 років ми будемо думати вже про те, як вантажівки і пасажирський транспорт переробити на екологічні види енергії», – повідомив власник електромобіля.
Щороку виробники електромобілів збільшують якість свого продукту. Наприклад, фірма «Nissan» планує виготовляти акумулятори зарядом на проїзд 300 км.
«Електромобіль вартує 16 тисяч доларів, так само в Україні коштує і хороша іномарка. Сучасні технології дозволяють таким автомобілям проїхати 250 тисяч кілометрів. Тому ціни і функції електромобілів не надто відрізняються від звичайних автівок», – пояснив Олександр.

Автор статті: ВолиньІнфо

0 Комментариев