Всеукраїнський проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс»

news

В Україні запускають програму підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс»

Мережа освітньо-культурних та волонтерських просторів Гончаренко центр запускає всеукраїнський проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс».

Про це повідомляє ШоТам.

У межах проєкту учасниці отримуватимуть юридичні та психологічні консультації, братимуть участь у майстер-класах та навчатимуться основам запуску власного бізнесу.

Пілотна частина проєкту охоплює п’ять міст – Київ, Миргород, Подільськ, Кропивницький та Одесу. У жовтні ініціативу планують розширити на всю мережу Гончаренко центрів, яка сьогодні нараховує понад 25 просторів по всій країні.

«Поки наші воїни нищать ворога, їхні дружини, матері, сестри та доньки потребують нашої підтримки і допомоги. Це неймовірні люди, які щодня чекають на коротке “Усе добре, люблю тебе, ++”, і попри всі труднощі не опускають руки і продовжують боротися», – зазначає команда проєкту.

Читайте також: У Луцьку у замкненій квартирі знайшли тіло чоловіка

Учасницям проєкту «Плюс-Плюс» пропонують:

  • безкоштовну психологічну та юридичну допомогу;
  • освітні лекції та майстер-класи;
  • допомогу в розробці та реалізації власних проєктів на базі центру.

«Нам важливо, аби ці щотижневі зустрічі спільноти жінок з родин військовослужбовців були дійсно корисними. Тому ми пропонуємо гнучку програму, яку будемо формувати разом із учасницями», – доповнює директорка Гончаренко центру Київ Ольга Чайка.

Як взяти участь

Участь у проєкті є безоплатною, аби долучитися, потрібно заповнити гугл-форму.

Якщо у вашому місті програма «Плюс-Плюс» ще не стартувала, просто вкажіть, звідки ви. Організатори збережуть ваші контакти та зв’яжуться з вами напередодні розширення проєкту.

Читайте також: Втрата трудової: українці зможуть підтвердити свій трудовий стаж онлайн 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев