Воздвиження Хреста Господнього – вітання та листівки до свята

news

27 вересня православна церква відзначає велике християнське двонадесяте свято – Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Святий хрест – це символ Христової жертви,від­куплення і спасення, символ Христової перемоги над смертю і дияволом.

Слово «воздвиження» в назві свята означає «піднесення», тобто урочистий обряд почитання та прославлення Хреста Господнього. Цього дня під час богослужіння співають тропар: “Спаси, Господи, людей Твоїх і благослови насліддя Твоє, перемогу побожному народові нашому на супротивників подай і Хрестом Твоїм охороняй нас — оселю Твою”.

Історики вважають, що в основі свята лежать дві основні події: віднайдення в IV ст. Хреста, на якому розп’яли Ісуса, та повернення цього хреста з Персії до Єрусалиму у VII ст.

Початок празникові Воздвиження дало освячення храму Воскресіння Господнього, який збудував св. Костянтин Великий на Голгофі у Єрусалимі. Посвячення храму відбулося за єрусалимського єпископа Макарія 13 вересня 335 року. Наступного дня – 14 вересня (27 вересня) – відбулося урочисте воздвиження віднайденого Хреста Господнього.

Воздвиження Хреста Господнього: листівки, картинки та привітання

Воздвиження Хреста Господнього 2020 року - привітання, листівки, вірші,  картинки з Воздвиженням - Апостроф

Іншою важливою подією, що зробила це свято загальним на Сході та Заході, стало повернення Господнього Хреста до Єрусалиму після того, як 614 року перський цар Хозрой, здобувши Єрусалим, забрав Хрест до перської столиці в Ктесифоні. Повернув Хрест Господній до Єрусалиму імператор Іраклій 628 року після перемоги над персами. Друге урочисте воздвиження Хреста Господнього в Єрусалимі також відбулося 14 вересня (27 вересня).

Святкування Воздвиження Церквою триває дев’ять днів: з вечора 13 вересня і до 21 вересня (по ст. ст.) або з вечора 27 вересня і до 5 жовтня (по нов. ст.). Посту слід дотримуватись у день Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього (14/27 вересня). У день Воздвиження дозволяється вживати їжу з рослинною олією (молочне, яйця і рибу їсти не можна).

Привітання з Днем туризму - в прозі, вірші й листівки на День туризму -  Главред

Воздвиження Хреста Господнього: листівки, картинки та привітання

***

Воздвиження Хреста Господнього

Відсвяткуймо родиною нині!

Направляє вас нехай Всевишній,

Та подарує мир нашій країні!

***

З Воздвиженням я вас вітаю,

Нехай Господь вам освітлює шлях.

Нехай Хрест Його від бід завжди рятує,

А всі випробування будуть по зубах.

Нехай в душі завжди горить Надія,

Нехай Віра вас оберігає й окриляє.

Хай здійснюють усі ваші мрії

А любов близьких сил вам додає!

***

З Воздвиженням Хреста вітаю.

Щастя, здоров’я та віри міцної бажаю.

Хай Господь віджене всі ненастя.

А віра наша подарує всім щастя.

***

З Воздвиженням Хреста вітаю,

Господь нехай подарить світлий путь.

А Ангел-Хранитель повсякчас рятує,

І не дасть з дороги праведності звернуть.

Воздвиження Хреста Господнього: листівки, картинки та привітання

***

Вітаю з великим святом світла і радості душі — з Воздвиженням Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Нехай цей день подарує благодать в сім’ю і здоров’я, милосердя душі і доброту серця, світло і радість, щастя і мир.

***

Зі святим святом! Миру в домі, благополуччя в родині, яскравих і щирих посмішок і душевних, теплих, добрих слів. Нехай Господь чує і прислухається молитвам, оберігає від бід і негараздів. Щастя і тепла на серці!

***

Вітаю з Воздвиженням Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Нехай тобою рухає сила віри і терпимості. Бажаю тобі миру і спокою душі, Щастя і міцного здоров’я. Бажаю, щоб в твоєму житті не було місця брехнею і зради. Бажаю, щоб в твоєму серці вічно жила любов.

Привітання з Воздвиженням Чесного Хреста 2019: картинки, вірші і проза -  Радіо Максимум

Воздвиження Хреста Господнього - привітання з Чесним Хрестом і листівки -  ГлавредPin by Наталя Шпирковська on МОЄ ХОБІ | Comic books, Book cover, Comic book  coverВоздвиження Хреста Господнього 2021 - кращі привітання | Стайлер
З Воздвиженням 2021 — красиві привітання в листівках, віршах, прозі і  картинках на свято 27 вересня - Телеграф27 вересня - Воздвиження Хреста Господнього: вітання, листівки та СМС до  свята — Радіо ТРЕК
Pin by Алла Молодецька on ВОЗДВИЖЕННЯ чесного хреста господнього | Two  tone, Two tone watchНа зображенні може бути: 2 людиниЗ Воздвиженням Хреста Господнього 2021 / фото liza.ua

З Воздвиженням Хреста Господнього листівки / фото liza.uaПривітання з Воздвиженням Чесного Хреста 2019: картинки, вірші і проза -  Радіо Максимум
0 Комментариев