Волинянина судитимуть за бізнес на фальсифікованому алкоголю

news

Волинянин, у якого БЕБ вилучило контрафактний алкоголь, постане перед судом

Детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області завершили досудове розслідування у справі щодо лучанина, який незаконно придбав, зберігав та перевозив алкогольні напої.

Читайте також: Кількість мобілізованих, придатність, відстрочка: Залужний прокоментував актуальні питання по мобілізації 

Під час слідства детективи виявили та вилучили у нього нелегальну продукцію. Товар мав маркування відомих брендів та був обклеєний марками акцизного податку з ознаками підробки.

Результати проведення судової технічної експертизи підтвердили, що марки акцизного податку за способами друку та спеціальними елементами захисту не відповідають встановленому зразку.

Окрім того, відповідно до висновку експерта, спиртовмісні суміші виготовлені з порушенням встановлених технологічних вимог та не відповідають вимогам ДСТУ.

Наразі фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне придбання, зберігання, транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Кримінальне провадження скеровано до суду з угодою про визнання винуватості.

Процесуальне керівництво – прокурори Волинської обласної прокуратури.

Читайте також: На Волині ув’язнений організував банду та займався рекетом: попалися на вимаганні грошей у військового 

За інформацією: ТУ БЕБ у Волинській області 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев