Волиняни сплатили понад 230 мільйонів гривень військового збору, підтримали цим національну армію

news

Упродовж січня-липня 2021 року з офіційних доходів волинян до держбюджету сплачено понад 230 мільйонів гривень військового збору. Сума сплаченого військового збору в області на 27,3 відсотка перевищує минулорічні показники за аналогічний період.

«Завдяки волинянам, котрі мають офіційні робочі місця, бюджет щомісяця отримує військовий збір, що використовується для фінансування оборонних заходів. Важливо, що факт офіційного працевлаштування передбачає гарантований державою соціальний захист працюючих. Тож роботодавцям за жодних умов не варто ігнорувати вимоги закону, зокрема використовувати працю так званих трудових нелегалів», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Водночас у податковій службі Волині відзначають соціально відповідальну позицію більшості місцевих працедавців, котрі сумлінно виконують функцію податкового агента і своєчасно перераховують до бюджету ПДФО та військовий збір.

«Без жодного перебільшення сплата податків кожним із нас – питання національної та особистої безпеки. Волинські роботодавці, як правило, своєчасно виконують свої податкові зобов’язання. Щодо волинян, котрі отримують доходи без сплати податків, то саме зараз держава запропонувала компромісний шлях їх законної легалізації. З 1 вересня поточного року до 1 вересня 2022 року кожен, хто має активи, придбані за кошти, з яких не сплачено податків, може скористатися правом на одноразове добровільне декларування», – зазначає Світлана Савчук.

Інформація щодо термінів, об’єктів, особливостей подання декларації  та ставок спеціального збору, який сплачуватимуть декларанти в рамках податкової амністії, систематично висвітлюється на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

Щосереди громадяни мають можливість отримати консультації щодо подання одноразової добровільної декларації за номером телефону гарячої лінії в м. Луцьку (0332) 777-106 з до 10.00 до 12.00.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев