Волинянам, які мали переплату за газ, повернуть кошти: що потрібно зробити?

news

ТОВ «Волиньгаз Збут» повертає споживачам  помилково сплачені кошти та переплати. Станом на 8 липня 2022 року побутовим споживачам уже повернули  313 тисяч гривень переплат та помилково сплачених коштів за спожитий природний газ.

Як повідомляють у «Волиньгаз Збут», від клієнтів компанія отримала  заяви на повернення 821 тисячу гривень. 38% коштів вже повернуто.

Повернення переплат триває  та просять  клієнтів набратися терпіння. Адже воєнний стан та дії ГК «Нафтогаз України» уповільнюють процес повернення коштів.

– наголошують у компанії:

Зміна постачальника для побутових споживачів ТОВ «Волиньгаз Збут» відбулась у червні, хоча офіційна дата зміни постачальника на інформаційній платформі Оператора ГТС України зазначена 01.05.2022 р. В умовах відсутності комунікації зі споживачами з боку нового постачальника, ТОВ «ГК «Нафтогаз України», частина клієнтів перерахувала оплату за травень на рахунки попереднього постачальника.

Нам офіційно стало відомо про переведення наших клієнтів до «постачальника останньої надії» лише в червні. Коли ми дізнались з інформаційної платформи ТОВ «Оператор ГТС України» про зміну постачальника, почали інформувати про це наших споживачів,

– зазначив директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

В компанії уточнили, що автоматично перевести переплату з особового рахунку у ТОВ «Волиньгаз збут» на особовий рахунок клієнта у ТОВ «ГК «Нафтогаз України» неможливо, оскільки це різні юридичні особи. Наразі відсутній погоджений сторонами механізм автоматичного переведення коштів з особових рахунків споживачів однієї компанії на особові рахунки споживачів іншої, оскільки з ТОВ «ГК «Нафтогаз України» не досягнуто згоди з даного питання.

Якщо споживач має переплату або сплатив за газ помилково, він може надіслати нам заяву на повернення коштів,

– додав директор ТОВ «Волиньгаз Збут».

Що потрібно зробити, щоб отримати свої кошти назад?

Якщо по вашому особовому рахунку за результатами остаточного розрахунку з ТОВ «Волиньгаз Збут» за газ, спожитий до 1 травня 2022 р., обліковується переплата або кошти були кошти помилково сплачені на наш рахунок, вам необхідно надіслати письмову заяву на повернення цих коштів. До заяви необхідно додати:

  • копію паспорту (1-6 сторінки),
  • ідентифікаційного коду,
  • квитанції про помилкову оплату,
  • довідку з банку з реквізитами карткового рахунку (може бути автоматично згенерована у мобільному додатку банку, повинна містити IBAN карткового рахунку).

Підписану заяву та документи можна направити на поштову адресу: м. Луцьк, проспект Молоді, 14 А. Зауважимо, що на копіях документів має бути зроблений посвідчувальний напис («Згідно з оригіналом»), а також підпис, ПІБ власника документа і дата.

Також підписану заяву та документи можна направити на електронну скриньку contact@vlgaszbut.com.ua. Зауважимо, що у цьому разі заява та копії документів, що додаються, повинні бути скріплені/завірені за допомогою електронного підпису (ЕЦП). Такі вимоги до документів висуваються у Законі України “Про електронні документи та електронний документообіг”.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев