Волинян привітали з Різдвом Христовим очільник Волинської ОВА та міський голова Луцька

news

Різдво Христове – одне з найбільших християнських свят. 

За українською традицією Святий вечір зустрічають в родинному колі, а вже на Різдво запрошують гостей або самі відвідують рідних. В ці дні в українських домівках лунає дзвінка коляда та ніби в повітрі відчувається дух Різдва. 

Але сьогодні свято інше, багато родин зустрічають його без своїх чоловіків, синів, які змушені боронити свою землю від загарбників. Ще мільйони наших громадян покинули свої домівки, та знайшли тимчасовий прихисток в тилових регіонах країни або за кордоном. 

Сьогодні волинян та всіх хто наразі проживає на Волині привітали очільники міста Луцька та Волинської ОВА.

Юрій Погуляйко, Начальник Волинської обласної військової адміністрації

“Вітаю волинян, які відзначають Різдво Христове за юліанським календарем!

Зазвичай родини збираються за столом з першою зіркою, аби відсвяткувати народження Христа. 

Але цьогоріч Святвечір особливий, бо дотриматись традицій ми можем завдяки нашим військовим. 

На жаль, не всі родини сьогодні разом. Хтось захищає українську землю зі зброєю в руках, хтось знайшов прихисток в іншому місті чи країні, а хтось навіки залишився в пам’яті близьких. 

Згадаємо полеглих у спільній молитві та попросимо Божого благословення і опіки для усіх, хто продовжує відстоювати нашу незалежність і в будень, і у свято.

Нехай Різдво Христове подарує кожному дому радість, спокій і душевне тепло. А також здійснить спільне бажання усіх українців. Злагоди, добра та Перемоги!

Христос народився!

Славімо Його!” – зазначив керівник області. 

Ігор Поліщук, міський голова Луцька

“Шановні лучани!

Шановні жителі нашої громади!

Сьогодні за вечерею збираються родини, щоб зустріти першу Зірку, яка сповістить про народження сина Божого. Першу зірку чекають і воїни в окопах, і медики, які рятують та евакуйовують з поля бою поранених, і волонтери, які прямують до зони бойових дій, щоб пригостити різдвяною кутею наших захисників. Не дивлячись на війну, ми з нетерпінням чекаємо Різдва Христового.

На жаль, цьогорічне свято не таке радісне і не таке щасливе, як хотілося б кожному з нас. Ми не знаємо, чи буде черговий обстріл, чи буде електроенергія в будинках, чи ми при свічках молитимемося Богу і проситимемо його захисту.

Та я щиро бажаю, щоб всі наші молитви про Перемогу  долинули до неба і з Божою допомогою наші Герої очистили українську землю від ворога та повернулись додому живими.

Міцного здоров’я, успіхів, добра і достатку кожній родині, перемоги й миру — Україні! 

Бажаю, щоб Господь народився у серці кожного і щоб радість його народження була з нами завжди.

Христос рождається!” зазначив у привітанні Ігор Поліщук.

З Різдвом Христовим! 

Христос народився! Славімо Його! 

 

0 Комментариев