Волинським військовим, що охороняють кордон з білоруссю, потрібні теплі речі

news

Військові з Володимирського району, які охороняють український кордон на межі з білоруссю,  просять допомоги у зборі коштів на взуття, наколінники, рукавиці, бензопилку.

Про це повідомляє БУГ.

Кожен мешканець прикордонної території та областей, які межують з Республікою Білорусь щодня ставлять собі питання: «Чи піде ворог з цього напрямку на нашу територію зі зброєю?».

Завдяки небайдужим людям нам уже вдалося зібрати для військових, які охороняють кордон, на тепловізор 34 000 гривень, його вже придбали й незабаром передадуть захисникам. До 4 700 гривень, які залишилось, військові просять дозбирати на взуття, рукавиці, портативні газові плити. Потрібно близько 25 тисяч гривень.

Збір організовує БУГ разом з військовим капеланом Павлом Гаврилюком, який з 2014-го року служить нашим воїнам в зоні ООС, а також збирає волонтерську допомогу для та самостійно доставляє її на Схід.

Реквізити банківської карти капелана:

Картка Приватбанку: 5168 7422 4337 0685 – Павло Гаврилюк.

Бійцям, які знаходяться на кордоні з Білоруссю, потрібні теплі речі: збирають коштиБійцям, які знаходяться на кордоні з Білоруссю, потрібні теплі речі: збирають кошти

Бійцям, які знаходяться на кордоні з Білоруссю, потрібні теплі речі: збирають кошти

0 Комментариев