Волинський бізнес використовує понад 900 програмних реєстраторів розрахункових операцій

news

Господарюючі суб’єкти Волині зареєстрували та використовують при проведенні готівкових розрахунків 903 програмні РРО.

Зокрема, підприємці – фізичні особи здійснюють розрахункові операції через 654 програмні РРО, а юридичні особи застосовують 249 ПРРО.

«Більш сучасні і зручні програмні реєстратори розрахункових операцій поступово здобувають нових прихильників серед представників підприємництва. За своїми функціональними можливостями програмні РРО не поступаються класичній касовій техніці, а їх програмне забезпечення вільно інтегрується із бухгалтерськими, іншими програмами, зокрема, в частині створення та ведення номенклатури товарів», – коментує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що Державна податкова служба надає інформаційну підтримку щодо реєстрації та застосування програмних РРО і наголосила, що   платники податків можуть використовувати будь-який представлений на ринку програмний РРО в залежності від своїх фінансових можливостей та функціональних потреб.

Детальна інструкція та наочні матеріали, зокрема відео роз’яснювального характеру, про те, як правильно зареєструвати програмний РРО, доступні широкому загалу на вебпорталі ДПС України у банері «Програмні РРО».

Нагадаємо, що зареєструвати програмний РРО можна в онлайн-режимі, а онлайн передача (отримання) даних робить процес готівкових розрахунків і звітування швидким, комфортним та необтяжливим.

Довідково; за останніми даними на Волині зареєстровано понад 7 тисяч класичних реєстраторів розрахункових операцій.

0 Комментариев