«Волиньгаз Збут» закликає клієнтів не зволікати з оплатою за газ

news

Заборгованість клієнтів ТОВ «Волиньгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», за спожитий газ наразі складає 357 млн грн. Тільки лучани боргують 163 млн грн з цієї суми. Ковельчани недоплатили за блакитне паливо понад 36 млн грн, мешканці Нововолинська – 29 млн грн.

У період дії карантину «Волиньгаз Збут» не ініціював припинення газопостачання та не нараховував штрафи та пеню за невчасну оплату.

Однак, відповідно до змін в законодавстві, припинення надання житлово-комунальних послуг, в тому числі й газопостачання, через неоплату забороняється лише тоді, коли на території регіону встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. В іншому випадку постачальники енергоресурсів мають право припинити надання послуг споживачам, які мають заборгованість. Про це йдеться  в Законі «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж» від 15.07.2021 №1657.

Щоб уникнути неприємних ситуацій, ТОВ «Волиньгаз Збут» закликає клієнтів сплачувати за газ вчасно. А щоб зменшити навантаження на гаманець в опалювальний період – підключатися до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж». Така пропозиція допоможе розподілити фінансове навантаження рівними частинами протягом року і зменшити суми у платіжках в опалювальний період.

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» вже обрали більше 2 200 клієнтів компанії. Серед них переважають волиняни, які мають індивідуальне газове обладнання.

Детальнішу інформацію про тариф можна дізнатися за посиланням https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua/ чи у будь-якому відділенні ТОВ «Волиньгаз Збут».

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев