Волинь може стати економічним центром

news

Майкл Дракман, директор Міжнародного республіканського інституту (IRI) в Україні, в інтерв’ю NV висловив переконання, що такі міста, як Луцьк і Ковель, можуть стати новими економічними центрами.

«Ми бачимо розвиток залізничного сполучення. Очевидно, що торгівля і подорожі між Європейським Союзом та цими містами (Луцьком та Ковелем — ред.) значні. Тепер вони можуть розвиватися як інфраструктурні логістичні центри, ставши першою точкою в’їзду з ЄС. Вони виграють від тіснішої інтеграції з Європейським Союзом. Країни, які межують з Україною в межах ЄС, дуже зацікавлені в участі у реконструкції та відновленні. Один із найпростіших способів це зробити — не починати з великого проєкту в Києві, а зосередитися на менших масштабах, особливо в Західній Україні, де менший ризик того, що ваш завод або об’єкт буде зруйнований Росією», — зазначив Дракман в ефірі Radio NV.

Директор IRI підкреслив, що регіон, де розташовані ці міста, має сприятливу демографічну ситуацію і достатню кількість робочої сили.

«Ці міста мають значний потенціал стати майбутніми економічними або інфраструктурними транспортними центрами України, як для українців, так і для європейського бізнесу. Якщо ви в Європі чи США розглядаєте можливість інвестування в Україну, але хвилюєтесь через новини, вам варто поїхати в Рівне, Луцьк, Житомир і оцінити потенціал цих міст для інвестицій», — порадив Дракман.

У березні пресслужба KSE повідомила, що міжнародні інвестиції в Україну зросли з 0,5 млрд дол. у 2022 році до 1,2 млрд дол. у 2023 році. З початку війни 43 глобальні компанії вже інвестували в Україну, а 12 — анонсували інвестиції.

Джерело: https://nv.ua/

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев