Волиняни взяли участь у чемпіонаті України з бразильського джиу-джитсу. ФОТО

news

27 травня в Києві відбувся Відкритий чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу, версія “но-гі”. В Україні це найпрестижніший турнір з цього виду спорту. 

Про це повідомляє  прес-служба клубу “GARDA”.

Понад 300 спортсменів з усіх куточків України та близько 40 різних клубів змагались за перемогу та чемпіонство.

Луцькі джитсери з клубу “GARDA” – єдиного на Волині, що захищає честь області по греплінгу і БДД, гідно представили Волинь, здобувши у підсумку 8 нагород у різних вагових категоріях

Зокрема, призові місця здобули:

3 місце – Михайло Савчук – ветерани, сині пояси -85 кг

2 місце – Володимир Бубнюк – підлітки,білі пояси  +63 кг

2 місце – Гарік Михальчук – юніори, білі пояси  -82.5 кг

2 місце – Олександр Устимович – дорослі, білі пояси  -73.5 кг

2 місце – Богдан Бальбуза – дорослі, білі пояси  -79.5 кг

2 місце – Едуард Васільєв – дорослі, білі пояси  -85.5 кг

2 місце – Вікторія Казакова – жінки, білі пояси  +65.5 кг

1 місце – Михайло Іщук – дорослі, білі пояси  -67.5 кг

Як зауважив керівник і тренер клубу Михайло Савчук, “GARDA” динамічно розвивається і наразі входить до низки клубів, які на кожних змаганнях претендують на командні призові місця. Для прикладу, на недавньому відкритому чемпіонаті “Lviv open 2017 no-gi” команда серед понад двадцяти різних клубів виборола перше командне місце.  Цьому передувала серйозна підготовка і місяці кропіткої роботи.

Окрім того, збільшилась кількість вихованців клубу різних вікових категорій – від дуже маленьких (4-6 років) до дорослих. Це пов’язано як з ростом цікавості до бразильського джиу-джитсу зокрема, так і з успіхами клубу на змагальній арені.

Успіх, вважає Михайло Савчук, неминуче приходить до того, хто наполегливо працює для цього.

І традиційно оголошує подяку тим, хто допомагає спортсменам тренуватись та досягати нових висот. Це:

Олексій Шмігель, Юрій Онопріюк,  Вадим Борецький (ТОВ «Авто Вест Груп»), Віктор Гемба (мережа магазинів «Євродім») та Андрій Матвійчук (ТзОВ «Західна лінія»).

Довідково: Бразильське джиу-джитсу (поширене скорочення — БДД) — бойове мистецтво, спорт, та система самозахисту, що сфокусована на боротьбі, особливо, в партері. Це бойове мистецтво походить від японського бойового мистецтва Кодокан дзюдо. Бразильське джиу-джитсу  було створено на початку 20-го століття вихідцями з клану Ґрейсі: Еліу Ґрейсі та Карлусом Ґрейсі.

Бразильське джиу-джитсу навчає, що менша, слабша людина може успішно захищатися, та перемагати більшого та міцнішого супротивника, застосовуючи фізичні принципи та правильну бойову техніку — больові та задушливі прийоми. Техніка БДД використовуються на спортивних змаганнях з боротьби (в ґі та без ґі), змішаних бойових мистецтвах та для самозахисту. Головну роль у тренуваннях відіграє спаринг (в БДД також зветься ролінг) та тренування у парі з партнером. БДД має власну систему поясів/рангів.

0 Комментариев