Волинянам розповіли про переваги наливної підлоги*

news

У деяких закладах громадського харчування Луцька можна побачити досить оригінальну підлогу, яка чудово вписується в інтер’єр, підкреслює особливість закладу і щоразу зачаровує своєю красою відвідувачів. Це – наливна підлога. Нажаль, пересічні люди не знають, що це за покриття, які його особливості. Більше того, існує чимало міфів про те, що воно не підходить для житлових приміщень, занадто холодне, недовговічне і т.д. Ми намагатимемося їх розвіяти. Для цього звернулися до Ігоря Роганова, який був одним з перших, хто почав займається створенням наливної підлоги на Волині.

 Ігоре Юрійовичу, багато хто вважає, що наливні підлоги зазвичай створюють в приміщеннях господарського та складського призначення і вони аж ніяк не підходять для житлових споруд. Чи правда це?

Ні! Думка абсолютно хибна. Ми уже не один рік облаштовуємо наливні підлоги з малюнком, графічним зображенням,  однотонні підлоги. Не буду заглиблюватися в тонкощі їх нанесення, однак, запевняю: усі вони відмінно експлуатуються та призначені як для нежитлових, так і для житлових приміщень. За час своєї діяльності, приміром, у Луцьку ми робили декоративну наливну підлогу у кафе «Млин», «BAR 11», також використовували ці технології у кафе «Базилік» і комплексі сімейного відпочинку «РОТОНДА». Крім цього, за допомогою таких матеріалів виробляємо столи з індивідуальним дизайном, які можна побачити у кав’ярні «Loft cafe». Зараз все більшої популярності набирають наливні підлоги у приватних будинках та квартирах. Раніше в оселях таке покриття робили зазвичай у ванній кімнаті, а сьогодні – у коридорі, кухні і вітальні.

Чи безпечна така підлога для людей, що схильні до алергії, маленьких дітей?

Безпечна! Європа радить змінювати керамічне покриття на наливні підлоги у закладах громадського харчування, медичних установах і навіть – садочках! Оскільки це є гігієнічно та практично.

У своїй роботі Ви теж використовуєте європейський досвід та технології?

Так, звісно! Від початку своєї діяльності ми співпрацюємо із зарубіжними виробниками, які виготовляють усі необхідні матеріали для декоративних наливних підлог. В Італії проходили навчання з цієї справи, переймали досвід. І вже кілька років активно займаємося цим видом діяльності й змогли переконатися у практичності такого покриття.

Які ще переваги має наливна підлога?

Наливна підлога здатна доповнити найрізноманітніший інтер’єр! Широка гама кольорів та матеріалів дозволяє фантазувати й експериментувати, а потім роками отримувати естетичне задоволення від підлоги! Вона завжди ідеально рівна. Може бути глянцевою або матовою, однотонною або з малюнком… Дозволяє використовувати систему «тепла підлога».

А недоліки має таке покриття?

Єдиний недолік – це ціна. Якісні матеріали та робота не можуть коштувати дешево… Віднедавна працюємо з українськими виробниками. Поєднавши закордонні та вітчизняні матеріали, вдалося суттєво знизити вартість покриття і зберегти якість. В майбутньому плануємо налагодити власне виробництво. Це дозволить зробити наливні підлоги більш доступними для замовника.

Чи багато часу займає підготовка поверхні, нанесення декоративного покриття, висихання декоративної підлоги?

Якщо говорити загально, то від початку роботи й до моменту, коли можна ступати на підлогу, може пройти близько 7 днів. Якщо це кімната непрохідна, то її можна зачинити й продовжувати проживати у будинку, не потрібно переїжджати.

Чи важко було підібрати персонал для такого незвичайного виду діяльності?

За шість років я мав багато складних моментів з майстрами. Зараз зібралась хороша команда, яка цінує нашу справу та виконує її на 100 відсотків.

Ви займаєтеся облаштуванням декоративних наливних підлог уже 6 років. А чи зробили їх у себе вдома?

Так, вони у мене майже по всьому будинку. Я батько 2 дітей і переконався на власному досвіді в безпечності та практичності такого покриття. Я ще жодної хвилини не пошкодував про те, що облаштував наливні підлоги у своїй оселі.

Більше інформації можна отримати за телефоном: +380673282567

та за адресою: вул. І.Огієнка, 20.

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев