Волинську ОДА звинуватили у приховуванні інформації про бюджет

news

У Волиньраді вважають, що ОДА не надає повної інформації щодо бюджетних коштів, тому що хоче самостійно визначати, які програми фінансувати, а які – ні. Про це стало відомо сьогодні, 7 квітня, під час позачергової сесії Волинської обласної ради.

Про це пише «Слово Волині».

Депутати сьогодні розглянули та підтримали проект Регіональної програми увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій на 2016 -2020 роки, який розробили в управлінні з питань внутрішньої політики облдержадміністрації.

Нагадаємо, що в рамках цієї програми протягом 5 років на Волині планують встановити та реконструювати низку пам’ятників загальною вартістю 12 мільйонів гривень. Також планується виділення 1,9 мільйона гривень для підтримки досліджень редакційно-видавничої групи «Науковий центр історичних студій Волині», 60 тисяч – на проведення конференцій, ще мільйон – на впорядкування кладовищ на території області та українських кладовищ на території Польщі. Загальна вартість реалізації передбачених програмою заходів – понад 16 мільйонів гривень.

Присутні обранці громади більшістю голосів підтримали проект програми, однак голова обласної ради Ігор Палиця зауважив, що з її фінансуванням варто зачекати.

Так, посадовець наголосив на тому, що наразі ухвалено чимало обласних програм, на реалізацію яких потрібно більше 100 мільйонів гривень. При цьому в обласній раді не знають, скільки вільних залишків все ще знаходиться в бюджеті краю.

«ОДА змушує нас проголосувати усі програми, а вона тоді буде вирішувати, яку фінансувати, а яку – ні. Коли розподілимо вільні кошти, тоді і будемо фінансувати», – наголосив Палиця.

0 Комментариев