Волинському Поліссю обіцяють розвиток

news

Північним районам обіцяють валютну підтримку.

Пише про це Волинська газета.

Але місцевій владі доведеться і своїх грошей вділити.

В Україні та Білорусі стартувала четверта програма співробітництва, яку фінансує Європейський Союз. Вона відрізняється від усіх попередніх тим, що не вимагає партнерів із ЄС.

Бюджет програми становить 3,3 млн євро. А ще 10% від суми повинні вкласти учасники проекту (це можуть бути місцеві ради, освітні заклади, громадські та некомерційні організації). І серед п’яти північних областей України чільне місце відводиться Волинській, особливо її північним районам: Шацькому, Ратнівському, Любешівському.

Журналісти газети «Вечерний Брест» деталізують, що проекти будуть спрямовані на підтримку малого та середнього бізнесу, поліпшення інвестиційної і туристичної привабливості, профілактику і ранню діагностику захворювань, захист довкілля та енергозбереження.

Обов’язковою умовою участі в програмі є наявність партнерів із двох країн, а також вигідний для обох сторін результат від реалізації проекту.

Надсилати проектні пропозиції можна до 19 квітня. А сума, на яку зможуть розраховувати учасники, – від 60-ти до 250 тис. євро.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев