Волинському кіборгу хотіли дати 8 років тюрми

news

8 років ув′язнення з конфіскацією майна − такого покарання вимагала прокуратура в апеляційному суді Волині. Про це пише «Волинська газета».

53-річний Ігор Шевчук із Луцька пішов добровольцем в АТО. Виконував бойові завдання в районах Слов’янська, Дебальцевого, Донецького аеропорту. Після загибелі комбата став в.о. командира батальйону. Неодноразово був нагороджений державними відзнаками.

І в той час, доки Ігор Шевчук воював на передовій, Ковельська міжрайонна прокуратура вкотре взялася за кримінальну справу, що тягнеться з 2008 року і в якій фігурують Ігор Шевчук (як директор приватного підприємства) та Олександр Волійко (як начальник управління капітального будівництва ГУ  містобудування, архітектури і ЖКГ облдержадміністрації).

У жовтні 2015-го Ковельський міськрайонний суд не знайшов складу злочину в діях Шевчука та Волійка (їм прокуратура інкримінувала розтрату і привласнення державних коштів в особливо великих розмірах, що спричинило тяжкі наслідки). Та Ковельська міжрайонна прокуратура з цим не погодилася і сьогодні в апеляційному суді Волинської області вкотре вимагала покарати Ігоря Шевчука та Олександра Волійка позбавленням волі на 8 і 7 років відповідно з конфіскацією майна.

Втім, головуючий у справі Петро Філюк (він же – голова апеляційного суду області) підтримав рішення першої інстанції і теж підтвердив: Шевчук та Волійко грошей не привласнили, шкоди державі не заподіяли, а теплотраса, яку вони проклали у 2008-му році в Турійську, слугує жителям селища до цих пір. То яке може бути покарання, коли нема злочину?

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев