Волинські правоохоронці викрили підпільний цех. ФОТО

news

Співробітники управління захисту економіки у Волинській області спільно із слідчими ГУНП за процесуального керівництва прокуратури викрили підпільний цех по виготовленню, зберіганню та реалізації, в особливо великих розмірах, на території Волинської та Рівненської областей фальсифікованих засобів захисту рослин (отруйних речовин) різних торгових марок, без відповідних на те дозвільних документів.

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області за матеріалами УЗЕ у Волинській області.

Поліцейські вилучили контрафактної продукції на суму понад 3 млн. грн. За цим фактом проводиться досудове розслідування за ч.3 ст.229 Кримінального кодексу України.

Під час проведення досудового розслідування встановлено, що 39-річний та 36-річний лучани упродовж лютого-травня 2017 року організували підпільну діяльність по виготовленню, зберіганню та реалізації на території Волинської та Рівненської областей фальсифікованих засобів захисту рослин різних торгових марок, без відповідних на те дозвільних документів правовласників.

Правоохоронці провели понад 10-ти обшуків під час яких виявили та вилучили понад 4 тонни фальсифікованих засобів захисту рослин різних торгових марок тару (пластикові пляшки, паперові мішки різних ємкостей), етикетки із зображенням на них торгівельних знаків торгових марок, оргтехніку, за допомогою якої правопорушники виготовляли етикетки із зображенням торгових марок та інструкції щодо застосування засобів захисту рослин, обладнання для розливу фальсифікованої продукції (лійки, каністри, бочки, шланги), грошові кошти у розмірі понад 60 тис. грн. Всього вилучено контрафактної продукції на суму понад 3 млн. грн.

Вирішується питання про направлення вилученої продукції для проведення відповідних експертних досліджень.

На даний час здійснюється оперативний супровід вказаного кримінального провадження та проводиться комплекс заходів, спрямованих на встановлення інших фактів злочинної діяльності фігурантів та інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Слідчі проводять досудове розслідування за ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

 

 

0 Комментариев