Водія, який керував під впливом наркотиків затримали у Луцьку
Патрульні вночі зупинили автомобіль «Volkswagen Golf», який порушив правила дорожнього руху. Як виявилося, водій керував під впливом наркотиків. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції Волинської області
Справжній «арсенал» виявив командирський екіпаж патрульних в ніч на 11 вересня
За порушення ПДР на вулиці Щусєва, у Луцьку, зупинили Volkswagen Golf.
У водія одразу помітили ознаки наркотичного сп’яніння, однак той відмовився від перевірки.
У патрульних виникла підозра, що наркотичні засоби можуть знаходитись в салоні автомобіля, тому для більш ретельної перевірки викликали слідчо-оперативну групу.
У сумці на передньому сидінні поліцейські знайшли пристрій для куріння наркотичних засобів, десятки фасувальних пакетиків, банківські картки з залишками порошкоподібної речовини на них. На задньому сидінні, в рюкзаку, були пристрої для куріння, пакетики з порошкоподібною речовиною білого й рожевого кольору. У багажнику знайшли 3 банки з речовиною зеленого кольору рослинного походження, схожою на наркотичну. У 2 мобільних телефонах була інформація щодо можливого продажу наркотичних речовин.
Усе це вилучили слідчі для подальшої експертизи.
Честь нашим офіцерам за майстерну роботу і пильність!
Автор статті: Ірина Велігурська


