Влада Криму перегляне відносини з Києвом

news

Повідомляє korrespondent.net

Влада Криму перегляне відносини з Києвом після подолання наслідків блекауту. Про це заявив голова кримського парламенту Володимир Константинов, передає РИА Новости.

Константинов стверджує, що на українських телеканалах сьогодні обговорюються теми, як ще нашкодити кримчанам, зокрема, як перешкодити запуску енергомосту з Краснодарського краю до Криму.

“Нам потрібно буде дуже серйозно переглянути взаємини з державою Україна і просто захиститися від неї. Ми від них можемо чекати всього чого завгодно, що не буде електроенергії, вони нам ще якусь заразу підкинуть сюди: або “Сибірську виразку”, або ще щось”, – сказав Константинов на засіданні оперативного штабу з ліквідації НС.

Постачання електроенергії до Криму відкладається

Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин домовився з учасниками енергоблокади Криму про завершення ремонту лінії електропередачі “Каховка-Титан”.

Як повідомляв Кореспондент.net, опори ЛЕП у Херсонській області, що постачають електроенергією півострів Крим та південні регіони України, були підірвані ввечері 20 листопада. Тоді ж стало відомо, що дві з чотирьох ліній були знеструмлені, а ті, що залишилися, вийшли з ладу в ніч на 22 листопада. Внаслідок цього весь Крим залишився без світла.

0 Комментариев