Вітаємо усіх рибалок зі святом!

news
У другу неділю липня в Україні святкують День рибалки. У 2020 році його відзначають 12 липня, коли вшановують святого апостола Петра, покровителя усіх рибалок.
День рибалки – професійне свято працівників рибного господарства в Україні й відзначається щороку у другу неділю липня згідно з Указом Президента № 464/95 від 22 червня 1995 року.
12 липня - День рибака. Привітання та історія свята.

У День рибалки вітають працівників рибних господарств та підприємств, співробітників рибних інспекцій та рибоохоронних патрулів, вчених рибогосподарських закладів та університетів, прикордонників, які забезпечують охорону територіальних вод, екологів, які дбають про збереження водних біоресурсів, а ще – рибалок-спортсменів, рибалок-любителів.

У цей день варто привітати всіх, хто поєднав життя із цією романтичною й складною професією, а також всіх, для кого риболовля — спорт, хобі, особливий стан душі, спосіб злиття з природою!

Бажаємо, щоб на рибалці вас оточували тільки улюблені друзі
і добрі люди! Нехай кожна риболовля буде для вас справжнім святом:
з веселощами, жартами, приколами, з хорошим настроєм, а головне – з гарним уловом і благополучним поверненням!

Ні луски вам ні хвоста!

12 липня - День рибака. Привітання та історія свята.
Міжнародний день рибака: Привітання, смс і листівки, 14 липня, яке ...8 липня – День рибалки. » Херсонська обласна міжгалузева рада ...День рибалки 2018: привітання, прикольні картинки, листівки, вірші ...День рибалки. Події 9 липня 2017Сільська рада c.Мала Любаша, Костопільського району, Рівненської ...
0 Комментариев