Вітання Володимира Гунчика з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

news

Дорогі краяни!

9 травня  весь цивілізований світ відзначає День перемоги над нацизмом у Другі світовій війні. Для нас, волинян, як і для всіх українців, цей день залишається величним святом. Це день честі й слави наших дідів та прадідів, які мужньо стали на захист рідної землі.

Жертовність та ратний подвиг всіх – солдатів Червоної армії та вояків УПА не був даремним. То були кроки до подолання пут агресора-нациста на території Європи й до здобуття такої омріяної української волі й незалежності. Відтак День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – свято особливої ваги, яке відзначаємо як повноправний член європейської родини.

Тож щиро вітаю кожного волинянина із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Переконаний мине небагато часу й українці здолають ще одного агресора й святкуватимуть перемогу. Нині ж бажаю міцності духу, злагоди, спокою та благополуччя. Здоров’я та довгих років життя Вам, дорогі ветерани! Мужності, витримки та витривалості нинішнім захисникам Української незалежності.

Слава великому українському народові!

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою голова облдержадміністрації Володимир Гунчик

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев