Вітання луцької мерії з Великоднем

news

Дорогі лучани!

Щиро вітаю вас зі Світлим Христовим Воскресінням!

Великдень — найурочистіший та найулюбленіший день кожного з нас ще з дитинства, день радості, світлих думок та щирих почутів.  День родинної єдності та неповторних традицій багатьох поколінь українців, коли сім’ї йдуть до храмів, щоб помолитися  за   мир  і  спокій  на рідній землі, злагоду і достаток у кожному домі.

У величне свято Воскресіння Христового ми маємо бути особливо милосердними до тих, хто потребує нашої підтримки і допомоги. Ми обов’язково у молитвах згадаємо військовослужбовців, які зараз перебувають у зоні бойових дій на сході України, схилимо голови перед Господом  у подячній молитві за квітучу землю, сподіваючись, що Він щедро благословить Україну.

Нехай Світле Христове Воскресіння принесе кожній родині  надію, що скоро війна закінчиться, батьки та сини повернуться у сім’ї, у кожну родину прийде щастя, любов і душевний спокій.

Хай Бог дарує кожному здоров’я і достаток. Веселих вам і радісних Великодніх свят! Смачної вам паски! Нехай Господня ласка буде з вами повсякчас.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! 

   З повагою міський голова Микола Романюк

Дорогі лучани!

 Щиро вітаю вас з Великоднем – найбільшим християнським святом, яке примножує у наших серцях радість, надію, любов та віру на краще майбутнє.

До цього великого свята українці готуються заздалегідь: пишуть писанки, випікають паску, щоб зі святковими кошиками родинами прийти до храмів та з вдячністю схилити голови перед Творцем.

Нехай ваші оселі сповняться Божої ласки, благодаті, духовної єдності. Нехай Великдень щедро наповнить ваші помисли і почуття радістю, оновить життєві сили, додасть невичерпної енергії для творчої праці на благо України. Хай в кожному домі буде родинне тепло, душевний спокій, достаток. Хай Бог дарує кожному многії і благії літа.

Здоров’я, миру, поміркованості вам і вашим родинам. Нехай Господня ласка буде з вами повсякчас.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З глибокою пошаною секретар міської ради Юлія Вусенко

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев