Війна та Великдень: український військовий розповів, чому не варто масово передавати на передову паски, крашанки та ковбаси

news

Напередодні Великодніх свят спостерігаємо активну підготовку до випікання пасок, домашніх смаколиків, організації всіляких збірок святкових страв з метою передати харчі українським воїнам, які вірно захищають наш з вами спокій від російського окупанта.

Військовослужбовець Олексій Коновалець звернувся до небайдужих українців з проханням не передавати на передову великої кількості домашньої їжі. Натомість порадив дізнатися реальні потреби військових.

Вже за декілька тижнів Україна буде святкувати Великдень. Що це значить? А це значить, що на фронт поїдуть сотні, тисячі коробок з Пасочками, яйцями, варениками, ковбасами і солодощами. Я Вас дуже прошу не витрачайте свій час і гроші даремно!

– пише Олексій.

Головна причина, чому військовий вирішив написати таке повідомлення – неможливість тривалого  зберігання домашньої їжі без холодильника. У польових умовах їжа швидко псується і військовим стає вкрай ніяково, що людські старання, час і гроші йдуть на смітник.

Звичайно, домашньої їжі хлопцям хочеться, але і їсти її тонами не під силу.

Ми не голодуємо. Так, нам хочеться смачненького і домашнього, але не в такій кількості,

– зазначає автор допису.

Олексій радить використати вкладені у купівлю продуктів та приготування їжі ефективнішим способом: передати на підрозділ чи просто задонатити. Передати ж варто їжу довготривалого зберігання

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев