Відкривайтесь та працюйте: мер Луцька закликав підприємців до роботи

news

24 лютого стало переломним для України. Все вмить зупинилось та  суспільство й економіка вже почали пристосовуватись до вимог воєнного часу.

В Луцьку чимало магазинів припинили роботу, що негативно позначилось на добробуті громади. Всі ми люди. Хтось евакуював родину, хтось пішов в територіальну оборону чи військо, а хтось залишився вдома. Мер Луцька у 15 день наголошує про необхідність перезапуску бізнесу в місті й звертається до підприємців.

 – Сьогодні дуже багато людей звертається з проханням звернутися до бізнесу та підприємців, щоб люди відкривали магазини, там де є речі першої необхідності, щоб було більше відкрито продуктових магазинів, щоб починали працювати ринки та магазини секонд-хенд. Тому звертаюсь до підприємців, якщо ви маєте можливість потихеньку відкриватись та працювати, прошу вас це робити, щоб задовольнити потреби людей, в тих чи інших товарах та послугах. Для того, щоб ми підтримували економіку нашого міста, області, України, тому що Збройні Сили України, звичайно, що нам допомагають з-за кордону багато, дуже багато нам допомагають громадяни України та підприємства, але звичайно, що вони працюють і від податків та платежів, які сплачує бізнес від своєї роботи. Хто має можливість відкривайтесь та працюйте. Поки в нас ситуація в місті не є критичною. Дай Бог, щоб у нас так було й надалі, щоб у нас не було обстрілів, не було ракетних ударів та ескалації ситуації. Маємо можливість працювати.

0 Комментариев