Вибори на Донбасі неможливі навіть за умови контролю над кордоном – експерт

news

Повідомляє gazeta.ua

Для проведення демократичних виборів на Донбасі потрібен час на демілітаризацію. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Андрій Плахонін.

“За місяць-півтора, після католицького Різдва, певно, ми побачимо зустріч у старому форматі і пошук нової угоди. Зрозуміло, що провести демократичні вибори на Донбасі зараз неможливо. Навіть якщо Україна встановить контроль над кордоном. Має пройти певний термін демілітаризації. Думаю, що вирішення проблем Донбасу – це навіть не місяці, а роки”, – вважає Андрій Плахонін.

У той же час, на думку експерта, Путін не зважиться знехтувати Мінськими домовленостями.
“Москва зараз на роздоріжжі. Це можна побачити навіть на російському телебаченні, де наступного дня після історичного перешіптування Путіна з Обамою з’явилися сюжети, що президент Америки – великий друг Росії. Попри певне загострення на Донбасі на 90 відсотків упевнений, що Росія затягуватиме виконання Мінських угод. Путін не ризикуватиме так званим пом’якшенням стосунків з США. Бо має економічні проблеми. На великий наступ і нехтування Мінськими угодами він не зважиться”, – сказав він.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін нещодавно наголосив, що Мінські домовленості – єдиний шлях до миру на Донбасі.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев