Весняні нігті: які кольори обрати для нового манікюру?

news

Весняні нігті будуть яскравими, барвистими і не дуже довгими. У них однозначно переважатимуть пастельні тони, які, на щастя, добре виглядають на блідій шкірі та гарно підкреслюють загар.

Весняні квіти на нігтях безумовно найпопулярніші. Інші часто повторювані візерунки – різнокольорові хвилі та точки. Одна з різновидів французького манікюру продовжить бути популярною цієї весни. А коли справа доходить до кольорів, окрім гарячого червоного, який зазвичай повертається навесні та влітку, ми будемо носити різні відтінки синього та пастельні в різних конфігураціях на наших нігтях.

Читайте також: Місячний календар манікюру на березень 2024 року

Весняні квіти на нігтях

Весною зацвітуть не тільки луги, а й наші нігті. Нігтьові пластини прикрасять спрощені або імпресіоністичні зображення квітів. Цікаво, що найчастіше на нігтях малюють весняні квіти – це примули, ромашки, анемони і фіалки.

Квіти можна малювати на всіх нігтях, приблизно на одній висоті, або розподілити нерівномірно і не на всі пластини. Квіткові візерунки зазвичай малюють на нігтях, попередньо покритих ніжно-рожевим лаком або так званих молочних нігтях . Вони також можуть доповнювати барвистий французький манікюр.

З того, що ми спостерігали, переважна більшість весняних нігтів із квітковим візерунком мають коротку або середню довжину та мають квадратну форму із закругленими краями.

Весняні нігті: гарячий червоний

Насичений червоний лак регулярно повертається до наших рук. І цього року весняні нігті матимуть такий колір. Жінкам з короткими та середньою довжиною нігтів ми рекомендуємо теплий червоний колір , бажано підпиляний квадратної форми із закругленими краями. 

Читайте також: Що готує перший місяць весни для метеочутливих: календар магнітних бур на березень-2024

Такий весняний манікюр буде красиво виглядати з ще блідою шкірою, а найбільшою його перевагою є універсальність – червоні і не дуже довгі нігті ідеально підходять як для елегантної вечірньої укладки, так і для повсякденного образу . Такий манікюр дозволяє жінці виглядати стильно незалежно від наряду і приводу.

Весняні нігті: різні відтінки синього

Ще один колір, який домінує на весняних нігтях – синій. Набагато частіше вибір падає на більш світлі відтінки цього кольору, але і навесні ви зможете побачити темні, майже темно-сині нігті .

У випадку з блакитними весняними нігтями довжина пластини і її форма довільна. Синій колір чудово виглядає як на коротких нігтях квадратної форми із закругленими краями, так і на довгих мигдалеподібних пластинах. Звичайно, чим темніше блакитний лак, яким ми покриваємо нігті, тим відвертішим і елегантнішим буде наш весняний манікюр .

Читайте також: Місячний посівний календар на березень 2024 року садівника, городника та квітникаря

Пастельні весняні нігті

Якщо говорити про найпопулярніші весняні кольори нігтів, то ні червоний, ні всі відтінки синього в поєднанні не можуть випередити пастельні кольори. Проте всі пастелі модні і їх краще збирати разом. Це означає, що , вибираючи пастельні весняні нігті, ми не повинні обмежуватися одним кольором, ми можемо вибрати кілька – бажано п’ять різних кольорів.

Якщо ми хочемо досягти більш «приглушеного» ефекту, ми вибираємо схожі між собою кольори або один колір у різних відтінках, щоб отримати ефект градації на руці, тобто збільшити його інтенсивність. Пастельні весняні нігті зазвичай короткі або середньої довжини.

Весняні нігті: пастельний френч

Французький манікюр ще не втрачає сили ще один сезон. Навесні ми будемо носити строкатий френч  – але вибір кольорів, якими ми намалюємо тонкі смужки прямо на краях нігтів, буде невипадковим. Пастель, про яку ми згадували раніше, також буде грати головну роль в цьому манікюрі.

Читайте також: Хто святкуватиме День ангела у березні: календар іменин на березень 2024

Пастельні весняні нігті повинні бути короткими або середньої довжини і підпиляними в квадратну форму із закругленими краями. У нас є практично всі пастельні кольори на вибір – і ми можемо використовувати кілька з них одночасно в одному манікюрі .

Проте жінкам, які хочуть більш «консервативного» ефекту, рекомендуємо вибрати один колір, який не буде надто помітним. Пастельно-рожевий або помаранчевий зроблять їх весняний манікюр сучасним, стильним і елегантним одночасно.

 

Весняні нігті: барвисті хвилі

Одним з найпопулярніших весняних дизайнів нігтів є різнокольорові хвилі. Завитки різної товщини прикрашають лише частину пластини, попередньо покриту напівпрозорим білим лаком  – таким, яким ми виконуємо молочний манікюр.

Хвилі не обов’язково повинні прикрашати кожен ніготь і можуть супроводжувати французький манікюр або пластини, повністю покриті одним кольором лаку. Ми вибираємо пастельні кольори для створення хвиль, і чим менше ми їх використовуємо і чим вони яскравіші, тим елегантнішим буде наш манікюр. Такі пружинні нігті повинні бути середніми або довгими , їх можна підпиляти у формі мигдалю або квадрата зі злегка закругленими краями.

Читайте також: Місячний календар: сприятливі дні для стрижки у березні 2024 року

Ну і просто для натхнення:

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев