Місячний календар: сприятливі дні для стрижки у березні 2024 року

news

Місячний календар стрижок на березень 2024 року із зазначенням місячних днів, фаз Місяця, положенням Місяця у знаках Зодіаку, а також сприятливих та несприятливих днів для стрижок та фарбування волосся.

  • Фази Місяця у березні 2024 року
  • Місяць, що зменшується – з 1 по 9 березня 2024 року, з 26 по 31 березня 2024 року.
  • Молодий місяць – 10 березня 2024 року.
  • Місяць, що росте – з 11 по 24 березня 2024 року.
  • Повний місяць – 25 березня 2024 року.

1 березня 2024 року – п’ятниця

Скорпіон – вкрай нестабільний знак для волосся, стрижка підійде для слабкого, тьмяного і тонкого волосся, зробивши його жорсткішим та густішим. А ось стрижка в 21-й місячний день допоможе позбавитися проблем зі здоров’ям. Щоб привернути до себе правильних і насамперед потрібних людей, варто пофарбувати волосся у світлий тон.

2 березня 2024 року – субота

Нейтральний день для стрижки, він підвищить значущість в оточенні, також ви зможете поправити своє здоров’я, зокрема дихальну систему. Але не можна стригтися дуже сильно, а ось для покращення загального добробуту варто пофарбувати волосся в природний колір. Намагайтеся розчісуватися якнайчастіше.

3 березня 2024 року – неділя

Несприятливий для стрижки день, він може стати причиною різних негараздів та неприємностей. Забарвлення волосся за допомогою натуральних компонентів або завивку варто довірити комусь із своїх близьких, це додасть позитивного настрою.

4 березня 2024 року – понеділок

Саме сьогодні нова стрижка обдарує величезною кількістю енергії. Стрижіть волосся, якщо хочете зберегти нову зачіску надовго. Стрілець – вкрай нестабільний знак для волосся, воно росте хоч і швидко, але стає неслухняним, укладання швидко розпадеться, а колір після фарбування потьмяніє.

5 березня 2024 року – вівторок

Стрижка сьогодні може негативно позначитися на вашому психічному стані. Забарвивши волосся, можете вплутатися в небажаний конфлікт і справити тим самим негативне враження на оточуючих. Щоб захистити себе від негативу ззовні, варто провести день у головному уборі.

6 березня 2024 року – середа

Загальний вплив Місяця у Козерозі на стан волосся позитивний. Стрижка надасть сил та здоров’я локонам. Після неї вони будуть менше сіктися, стануть густішими і міцнішими, випадання значно скоротиться. А ось стрижка в 25-й місячний день несприятлива, тому що можете опинитися у владі смутку та депресії.

7 березня 2024 року – четвер

Ідеальний день для стрижки волосся. Стригтися сьогодні – значить збільшити свою харизму та чарівність, вона допоможе стати успішнішою серед оточуючих, підвищить популярність. Кардинальна зміна кольору волосся дозволить запастися енергією здоров’я та грошового добробуту. Красива зачіска збільшить приплив позитивної енергії.

8 березня 2024 року – п’ятниця

Вплив Водолія на якість волосся анітрохи не помітно. Сьогодні гарний день для експериментальних та екстравагантних стрижок та укладок. Але оскільки це передостанній день перед молодиком, стрижку все ж таки краще відкласти. Деякі астрологи навіть вважають, що стрижка 8 березня 2024 може бути небезпечною для життя.

9 березня 2024 року – субота

Стрижка сьогодні дозволить вам внутрішньо утвердитися, стати більш впевненою. Коротка зачіска підійде людям, які планують кардинально змінити життєві підвалини. А ось фарбування може спровокувати як грошові проблеми, так і щодо спілкування.

10 березня 2024 року – неділя

Негативний день для стрижки, оскільки останній день місячного місяця готує нас до нового енергетичного обміну з космосом. Стрижка в Рибах негативно позначиться насамперед на шкірі голови, може з’явитися лупа.

11 березня 2024 року – понеділок

Сприятливий для стрижки день. Стрижка у фазу Місяця, що росте, не тільки прискорить зростання волосся, а й налагодить потік енергії здоров’я. Сьогодні можна експериментувати з формою, кольором та довжиною волосся – це принесе нові сили, натхнення, ви почнете генерувати нові ідеї, відкриється бажання працювати та заробляти.

12 березня 2024 року – вівторок

Стрижка забезпечить приплив матеріальної енергії, іншими словами, хочете перебільшити своє матеріальне становище – саме час змінити довжину волосся. У той же час астрологи вважають становище Місяця в Овні несприятливим, адже волосся може почати випадати, кінчики почнуть сіктися.

13 березня 2024 року – середа

Стрижка – не найкраще рішення у цей день. Задумані цілі та справи можуть зірватися. Фарбування волосся у природний відтінок, рослинними барвниками дозволить зберегти стабільність у роботі та фінансах. Не варто експериментувати з новими зачісками – покладіть волосся якомога простіше і зручніше, це дозволить вам набратися сил і енергії.

14 березня 2024 року – четвер

Чудовий день для стрижки. У цей день можна сміливо міняти довжину волосся, фарбуватися та робити оздоровчі процедури. Астрологи стверджують, що в становищі Місяця в Тельці волосся зміцниться, а також прискориться їх зростання. Нова зачіска подарує натхнення, додасть творчих сил та енергії.

15 березня 2024 року – п’ятниця

Стрижка сьогодні дозволить позбутися хвороб, також приверне гроші. Фарбувати волосся не варто – можна спровокувати розлад у сім’ї чи колективі. Варто вибрати строгу класичну зачіску, статичну, невисоку – це дозволить залучити енергію.

16 березня 2024 року – субота

Дуже хороший день для стрижки, він позитивно вплине на стан волосся. Стрижка сьогодні означає загострення інтуїції, а ось фарбування нагородить сексуальністю, і ви відчуєте впевненість у собі. Загалом вплив на волосся Місяця у Близнюках нейтральний, єдиний – локони можуть стати неслухняними.

17 березня 2024 року – неділя

Взагалі будь-який кардинальний вплив на волосся сьогодні несприятливий. Щоб не залучати до себе негатив чи нещастя, не варто сьогодні стригтися. Забарвлення волосся також не бажане – ви можете поставити під удар свою гідність.

18 березня 2024 року – понеділок

Стрижка сьогодні – чудова підстраховка від хвороб та незручностей. Стрижка волосся при зростаючому місяці благотворно позначається на його зростанні. Забарвлення у природні відтінки допоможе впоратися з негативними емоціями.

19 березня 2024 року – вівторок

Вплив Рака дуже негативний, волосся стане неслухняним, практично всі маніпуляції з метою укладання локонів і надання їм потрібної форми виявляться невдалими. Стрижка сьогодні може негативно вплинути на здоров’я. Розчісуйте волосся якнайчастіше – це покращить ваш зв’язок з космосом.

20 березня 2024 року – середа

Стрижка сьогодні дозволить зберегти здоров’я та вберегти від негативної енергетики образ, зможете впоратися з великою кількістю інформації. Забарвлення рослинними барвниками полегшить вирішення питань бізнесу та роботи. Вдало пройдуть практично всі процедури з волоссям: стрижка, укладання, фарбування, тонування, знебарвлення.

21 березня 2024 року – четвер

Хороший день для стрижки, волосся стане густішим і почне рости швидше. Завітайте сьогодні до перукаря, якщо хочете позбутися невдач і залучити позитивну енергію.

22 березня 2024 року – п’ятниця

Нейтральний день для стрижки. Зміна зачіски сьогодні принесе матеріальний добробут. Забарвлення натуральними барвниками також залучить грошову енергію. Стригтися, фарбуватися та проводити інші маніпуляції з волоссям у положенні Місяця у Діві – дуже позитивно, вважають астрологи.

23 березня 2024 року – субота

День підходить для зміни зачіски. Стрижка волосся на 13-й місячний день дозволить покращити здоров’я, інтуїція буде на висоті, дозволить вирішити фінансові питання. А ось фарбування волосся сьогодні вкрай небажане. До зачіски потрібно поставитися дуже відповідально, не варто довіряти її чужій людині.

24 березня 2024 року – неділя

Стрижка волосся у 14-й місячний день може негативно позначитися на душевному спокої, призвести до депресії та навіть страху. Перемозі у справах може сприяти незначна зміна кольору волосся. Зачіска має бути якомога природнішою. Сьогодні – період активних дій та реалізації задуманих планів.

25 березня 2024 року – понеділок

Стригтися у повний місяць не варто, інакше чекають неприємності зі здоров’ям Стрижку варто відкласти – вона може негативно позначитися на стані волосся та його зовнішньому вигляді, локони можуть почати випадати, а кінчики – сіктися.

26 березня 2024 року – вівторок

Ще один негативний для стрижки день, варто відмовитися від нього заради збереження власного здоров’я. Для досягнення внутрішньої гармонії та спокою можна пофарбувати волосся у темний тон натуральними рослинними барвниками.

27 березня 2024 року – середа

Якщо незабаром плануєте кардинальні зміни в житті, то стрижка допоможе здійснити задумане, інакше від зміни іміджу варто відмовитись. Для покращення взаєморозуміння з оточуючими краще пофарбувати волосся у світлий або рудий колір натуральними барвниками.

28 березня 2024 року – четвер

Стрижка допоможе посилити харизму, додасть сил та здоров’я. Сьогодні Місяць зменшується, і якщо ви хочете зберегти зачіску довше, варто підстригтися. Кращаться краще в колір, який у вас був у найуспішніший період життя, який ви хотіли б повернути. У зачісці варто наголосити на чубчику – це приверне енергію вітру.

29 березня 2024 року – п’ятниця

Стрижка у 19 місячний день несприятливий, може призвести до проблем зі здоров’ям. Якщо ви потребуєте нових ділових контактів і партнерів, то сьогодні варто фарбувати волосся рослинними барвниками. Зачіска не повинна бути складною, краще частіше розчісувати волосся – це додасть енергії та сил.

30 березня 2024 року – субота

Стрижка сьогодні допоможе покращити емоційне тло та настрій. Щоб не зіпсувати собі позитивного настрою, забарвлення волосся варто відкласти. Постарайтеся розчісувати волосся у напрямку сторін світла – це додасть вам енергію природи, її силу.

31 березня 2024 року – неділя

Сприятливий день для стрижки. Сьогодні активізується творчий потенціал, всі раптові ідеї зможуть реалізуватися. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу – він підкаже вам шлях до гармонії та любові. А ось астрологи не радять міняти зачіску, коли Місяць знаходиться в знаку Стрільця – волосся хоч і швидко відросте, але буде неслухняним.

 

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев