Весільний календар: сприятливі та несприятливі дати для одруження у серпні 2021 року

news

Готуючись до одруження, молодятам слід визначитися, чи є якісь застереження щодо дати шлюбу. І, якщо є, тоді слід з’ясувати, які саме дати будуть прийнятними для обох партнерів. Адже існують різні підходи до визначення найкращих днів для весілля і тих, коли одружуватися не варто.

Основні параметри, на які звертається уваги при виборі дати для весілля.

Прикмети і народні повір’я.
З давніх-давен люди орієнтувалися по забобонам, прикметами і повір’ями, намагаючись передбачити, що їм уготовано в майбутньому. Це життєвий досвід, який був накопичений попередніми поколіннями і їх предками. На тему весілля існує безліч подібних прогнозів, які часто збуваються. Дуже важливо правильно їх трактувати. Недосвідчена в цій справі людина може зробити невірні висновки.

Весілля у серпні 2021, коли краще побратися

Наприкінці літа починався збір урожаю і гуляти весілля було дешевше. Наші предки вважають, що в такому разі сімейне життя починалася не з витрат, а з підвищення добробуту.

Тому такі шлюби зазвичай були щасливими. Також вважається, принесе одруження у серпні принесе життя без ревнощів і необґрунтованих підозр. Молодята стануть одне для одного підтримкою і опорою.

Сприятливі дні у серпні: 1, 12, 13, 15, 19, 20, 21.

Несприятливі дні у серпні: 2-5, 7-9, 11, 22, 24-26, 28, 31.

Всі інші – нейтральні.

Фахівці підготували інформацію про ідеальні дати для весілля у поточному році. Їх визначили, поєднавши сприятливі дати за місячним і церковним календарями. Тому можна вибрати для укладання шлюбу ідеальний день за різними
параметрами.

січень – 10, 15, 17, 24;
лютий – 22, 24;
березень – немає;
квітень – немає;
травень – 16, 17, 23;
червень – 13, 23;
липень – немає;
серпень – 1;
вересень – 20;
жовтень – 10, 11, 17, 18;
листопад – 14;
грудень – немає.

Підсумовуючи, можна зазначити, що календар весілля 2021 визначив дати сприятливих і несприятливих днів. Проте всі фахівці зазначають, що при виборі дати весілля наречені зважують всі важливі обставини свого життя. Але головним, що є необхідним для взяття шлюбу – кохання і бажання жити поряд з коханою людиною. А рекомендації, що дають
місячний календар, гороскоп, церковний календар – це лише підказки, щоб зробити подружнє життя ще більш щасливим.

 

0 Комментариев