Весільні прикмети: що варто знати про обручки не тільки нареченим, а й тим хто вже в шлюбі

news

Забобони про обручки корисно знати не тільки майбутнім дружинам, але й тим, хто уже давно перебуває у шлюбі.

Обручки завжди були символом кохання, вірності і довіри партнерів. Тому закохана пара перед тим, як вибрати обручки особливу увагу приділяє прикметами. Забобони про обручки корисно знати не тільки майбутнім дружинам, але й тим, хто уже давно перебуває у шлюбі.

Оберіг для тих, хто вступає в шлюб або як вибрати обручки

З часів язичництва весільні кільця вважалися сильним оберегом для молодят. Ці прикраси оберігали подружжя від зовнішніх напастей і бід, захищали сімейне вогнище. Але це було можливо за однієї умови – кільця не повинні зніматися з рук дружини і чоловіка.

Дівчатам, які планують вийти заміж, не варто піддаватися на вмовляння подруг: приміряти ваше кільце, подароване на заручини. Поганий прогноз чекає власницю прикраси. Це може відштовхнути ваше жіноче щастя, приректи на сварку з коханим і зіпсувати намічені плани.

Якщо погодилися з авантюрною пропозицією – обмінятися на час кільцями з близькою родичкою, то здійсніть обмін ними, попередньо поклавши на стіл. Мова йде саме про ті прикраси, які подаровані в знак кохання вашим нареченим. Так ви уникнете неприємностей, пов’язаних з вашим майбутнім сімейним щастям.

Впустити дорогоцінні атрибути весілля перед приміркою не обіцяє хороших змін. Навпаки, молодій парі варто готуватися до інтриг і негативного впливу з боку. Це вплив може бути з боку родичів, які проти вашого любовного зв’язку. Зупинити цю реакцію і майбутні наслідки можна, протягнувши через кільця білу нитку. Вже після неї не страшно одягати для примірки. Нитку обов’язково повинен спалити той, хто впустив, сказавши слова: «Спали, вогонь, всі мої біди й печалі».

Одна з прикмет відображає правила примірки обручки для дівчини. Не варто цього робити на рукавичку, навіть якщо цей аксесуар зшитий з тонкого гіпюру. Обов’язково одягайте на безіменний палець, який має зв’язок із сонцем, творчою енергією добра і благополуччя.

Втрачати цей символ подружжя перед весіллям і після – поганий знак. Сваркою, обманом і незлагодою загрожує така прикмета. Шлюб багатьох пар стає недовгим, а початок з’ясування відносин буде першою ознакою розлучення.

Прикмети для тих, хто мріє наблизити день заміжжя

Деякі повір’я стосуються не тільки майбутнього нареченого і нареченої. Незаміжні дівчата, які бажають одягнути весільну сукню, можуть прискорити наближення цієї події. Для цього вам потрібно опинитися на весільному торжестві близької подруги або родички. Доторкнувшись до обручки на пальці нареченої, ви з радістю можете сподіватися на власне весілля в недалекому майбутньому.

В іншому варіанті прикмета стосується коробочки від кілець, яку необхідно незаміжній подружці нареченої або свідка взяти в руки. Ту щасливицю неодмінно чекає пропозиція руки і серця. Але коробочка позитивно впливає тільки один раз. Наступний, хто візьме її в руки, вона нічого не обіцяє.

На що звернути увагу при купівлі обручок

Ще за часів наших бабусь прерогативою купувати обручки для весілля була у чоловіків. Він мав купити два однакових кільця в одному місці, в один і той же час. Це обіцяло благополуччя і порозуміння в майбутньому спільному житті.

Зараз, за традицією, молодята разом йдуть в ювелірний салон і теж дотримуються при цьому певних правил. Хорошим знаком буде вибір на користь однорідного металу. Виріб не повинен бути помітним і химерним. Не вітається різьблення та гравірування з написами.

Якщо ви хочете рівного і ладного життя з чоловіком, довіртеся прикметам наших бабусь, купуйте гладкі і прості обручки. Класичний виріб не інкрустований дорогоцінними каменями і має звичайний і рівний колір золота. Саме такі символи шлюбного союзу допомагають зберегти любов і відданість довгі роки.

Діамант – символ достатку і матеріального благополуччя. Але він входить у позитивну символіку кільця для заручин або іншої події в житті жінки. Що стосується весілля, то обізнані дівчата його намагаються уникати, вважаючи «каменем спотикання».

Старовинна традиція зберігати коштовності, які дісталися від наших предків. Якщо ви віддаєте перевагу заощадити і одягнути на церемонію одруження бабусин перстень, то переконайтеся в його позитивній енергетиці для вас.

Якщо ви впевнені, що ваші предки не були щасливі у шлюбі, постійно сварилися, ділили майно, не вели спільний сімейний бюджет, розрізнялися в поглядах та смаках, то самі розумієте – не варто одягати таку річ на ваше свято.

Обдарують благополуччям ті вироби, які належали справді щасливим парам, які прожили в шлюбі більше двадцяти п’яти років. Унікальна обережна сила тих прикрас, в яких подружжя святкувало золоте весілля.

Коштовності вдови або розлученої жінки краще не розглядати, як варіант прикраси вашої руки на власному весіллі. Переплавляти або якось змінювати форму виробу – теж погане знамення. Ці речі з роками зберегли в собі негативний заряд, який може принести низку неприємностей і занапастити долю новому власнику.

Позичати обручки у друзів – значить втратити своє сімейне щастя. Навіть якщо ця пара живе довго і цінує сімейні традиції, вам не знайти спокій домашнього вогнища з таким атрибутом.

Матеріал обручок традиційно вважається золото. Його колір і різновид не має значення, але треба пам’ятати, що дорогий метал не налаштований віддавати вам тепло і радість, якщо його купували люди, які прагнуть показати свій достаток, а не щирість почуттів.

Прикмети на випадок заручин – як має виглядати кільце

Ці вироби можуть дозволити собі бути непересічними та дизайнерські зухвалими. Краще всього, якщо така річ буде прикрашена дорогоцінними каменями – це символізує розкіш, достаток і фінансову стабільність у майбутньому спільному житті. Камінь повинен бути хорошої якості і без дивних домішок. Ідеально при цьому підходить діамант, який не тільки уособлює кохання, але і дає хороший захист власнику від зовнішнього негативу.

Прикмети забороняють знімати обручку до весілля. Це уособлює серйозність намірів дівчини і сталість у відношенні до чоловіка. Її прийнято передавати з покоління в покоління, вона також зберігає досвід і ту невидиму змістовність, яка становила секрет сімейного щастя.

За матеріалами https://ukr.media/

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев