Велосипеди для активного відпочинку та туризму

news

Чи знаєте ви взагалі ті види велосипедів, які існують? До прикладу, чим може відрізнятися велосипед, на якому ви хочете їздити по різних дорогах десь в своєму місті і той вело, на якому ви можете точно відправитися в подорож десь в гори чи просто в далеку подорож з нерівностями?

Тоже зараз розглянемо, які види велосипедів для туризму підходять.

В першу чергу вам треба зрозуміти, для яких цілей він вам потрібен. Може хочете взяти участь у змаганнях в гонках, просто поїхати в велопоход, робити трюки в місті, летіти з гори на великій швидкості чи просто їздити з друзями чи за хлібом в магазин. Тому й потрібно обрати відповідний тип для того, щоб можна було спокійно їздити. Отже, зараз розглянемо види велосипедів для активного відпочинку більш детально.

Велосипед дорожній

Велосипед дорожній

Напевно кожна людина хоч раз в своєму житті каталася на такому, бо в багатьох саме він і був тим самим “дорослим” першим велосипедом, з якого власне все починається. Описувати його немає сенсу, тут все й так достатньо зрозуміло.

Треба тут лише сказати про те, що дорожній велосипед достатньо неповороткий, має велику вагу, незручний, тому достатньо задоволення отримати не вийде. Але є й свої плюси:

 • проста конструкція
 • надійність
 • достатньо низька ціна, тому придбати його можна без проблем.

Такий вибрати велосипед для туризму навряд хороша ідея, бо добре він підійде просто раз на тиждень їздити десь в магазин на дачі чи в селі, бо на більше від малоймовірно згодиться. І такий вело можно спокійно залишити в дворі чи навіть поза межами, бо це не дорога модель, яку точно хтось захоче собі забрати.

Велосипед прогулянковий

Прогулянковий велосипед з’явився вже після дорожнього:

 • більше комфорту та зручності
 • широкий функціонал
 • ціна трохи вище, але воно того вартує точно.

Частіше всього саме такий велосипед має передній чи підсідельний амортизатор, немає верхньої труби, тому рама лагка та відкрита, сідло широке та м’яке, багажник може бути простим чи з кошиком для продуктів, крила, а також захист для ланцюга, а також велофари та мигалки.

Швидкість такого велосипеду 7-21, має планетарний чи касетний механізм перемикання передач на низькому рівні. Колеса можуть бути різного розміру, від 20 до 28 дюймів, тобто підібрати найбільш зручний варіант із представлених зможе кожен.

Щодо посадки, то вона майже вертикальна, це дозволить знизити навантаження з рук чи спини і ви зможете спокійно насолоджуйватися поїздкою. Механізми не вимагають обслуговування, тому проводити багато часу перед його обслуговуванням вам не треба буде.

Втім, на високі навантаження такі велосипеди не розраховані і не варто чекати, що прогулянковий велосипед витримає стрибки з метрової висоти або серйозний велопохід.

Такий велосипед хороший для неспішних прогулянок по парку, невеликих подорожей у спокійному темпі і поїздок в магазин або на роботу. Крім того, прогулянковий велосипед відмінно підійде для активних людей старшого покоління. В магазині велосипедів можна ознайомитися більш детально із різними моделями для себе.

Які ще є велосипеди для активного відпочинку

Які ще є велосипеди для активного відпочинку

 1. круїзер з вертикальною посадкою та масивною рамою
 2. тандем якраз підходить ідеально для подорожі з другом чи коханою людиною
 3. уніцикли стали вже досить популярними, але такий вид розваг все ж не для кожного
 4. спеціальні велосипеди для трюків
 5. гібрид, який між гірським, шосейним та прогулянковим
 6. турінговий
 7. шосейний.

Гірський велосипед

Якщо не знаєте все ще, який вибрати велосипед для активного відпочинку, то гірський можна вважати найпоширенішим, адже він повністю універсальний і підходить для катання по рівній асфальтовій доріжці десь в місті, а також по нерівним стежкам в лісі.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев