Великий бізнес Волині є найбільш вагомим джерелом наповнення місцевих бюджетів

news

Офіс великих платників податків провів зміну організаційної структури. З травня 2017 року Луцьке відділення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби функціонує як Луцький відділ податкового супроводження підприємств Львівського управління Офісу великих платників податків державної фіскальної служби, його керівником призначили Олександра Лебедя.

Про це повідомляють у податковій.

Очільник структури зазначив що за п’ять місяців 2017 року по платниках, які знаходяться на обслуговуванні  та супроводженні в Луцькому відділі, а це великі платники  Волинської та Рівненської областей забезпечили збір платежів до Загального фонду Державного бюджету  в розмірі 375,8 млн. гривень. Зокрема, великий бізнес  Волинської області сплатив 242,9 млн.  гривень, Рівненської –  132,9 млн. гривень.

У розрізі основних податків до Держбюджету надійшло: податку на додану вартість – 267,5 млн. гривень; податку на прибуток – 93,7 млн. гривень., військового збору –  15,8 млн.гривень, акцизного податку – 8,2 млн. гривень.

Впродовж п’яти місяців 2017 року платники Луцького відділу  забезпечили надходження 10 % від сплати податку на прибуток  до обласних бюджетів Волинської та Рівненської областей  – 9,4  млн. гривень, з них до бюджету Волинської області – 6,2 млн. гривень.

За п’ять місяців 2017 року великі підприємства, розташовані в межах Волинської області, сплатили до місцевих бюджетів  122,6 млн.гривень.  податків.  Найбільш вагомим джерелом наповнення місцевих бюджетів  є податок на доходи фізичних осіб, сплата якого з початку року  представниками великого бізнесу Волині становить  109,8 млн. гривень.

0 Комментариев